Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81545
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Hana chce adoptować dziecko!

W 524. odcinku "Na dobre i na złe" pojawi się nowa bohaterka: Paula (w tej roli: Maja Bohosiewicz). Młoda dziewczyna spróbuje usunąć ciążę i przez powikłania trafi w końcu do szpitala. Doktor Godlberg zrobi jednak wszystko, by jej dziecko uratować. A później... zapragnie zostać jego matką!

  Tuż przed operacją, Paula poprosi Hanę, by dokonała aborcji - za pieniądze: - Mogę zapłacić. Płaciłam 200. Oczywiście euro. To jest okazja.

A lekarka od razu zblednie i podniesie głos: - Słyszysz co ty mówisz?

- Trzysta?

- Wiesz, jaka to jest okazja? Taka, że do końca życia możesz nie mieć dzieci. 

- No ale ja nie chcę mieć dzieci.

- Nie wiesz, co będzie za dziesięć, dwadzieścia lat.

- Ja nie chcę mieć dzieci!

- Najchętniej bym cię stąd odesłała, więc jeżeli nie masz nic więcej ciekawego do powiedzenia, to zrób mi taką uprzejmość i po prostu milcz!

Wzburzona Hana wyjdzie w końcu z sali. Jednak Paula nadal będzie jej pacjentką - a wraz z nią, także dziecko. Podczas kolejnego USG, doktor Goldberg znów nawiąże z dziewczyną rozmowę. I w końcu zaproponuje, by Paula pomyślała o adopcji.

- W twojej sytuacja możliwa jest adopcja ze wskazaniem. Jeżeli się na to zdecydujesz... Może tak będzie lepiej dla dziecka?

- Kogo mam wskazać? Nie mam nikogo!

Po dłuższej chwili namysłu Hana odpowie:

- Wskaż mnie.

Co wydarzy się dalej? Czy Hana naprawdę zostanie matką? A jeśli tak, czy dziecko Pauli - po próbie aborcji - na pewno urodzi się zdrowe? Odpowiedź już wkrótce, tylko na antenie TVP2 - w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe"! 

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | Kamila Baar | Marek Bukowski | Maja Bohosiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje