Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82367
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy w "małej Czarnej"

Małgorzata Foremniak i Beata Ścibakówna, czyli dr Zosia Stankiewicz-Burska i dr Karolina Orlicka z "Na dobre i na złe" były gośćmi pokazu Izabeli Łapińskiej. Projektantka zaprezentowała "małe Czarne", czyli sukienki dobre na wszystko, nieodzowne w szafie każdej kobiety, bez względu na rozmiar.


Reklama

W Hotelu Polonia Palace ponadczasową elegancję i minimalizm wyjątkowych kobiet pokazała Izabela Łapińska. Projektantka długo kazała czekać na swoją najnowszą kolekcję "mała Czarna", ale było warto, bo olśniła detalami - misternie utkanymi koronkami, zarówno kobiety jak i mężczyzn.

- Uwielbiam Izabelę Łapińską. Chciałabym bardzo zobaczyć kostiumy filmowe przez nią zrobione. A mała czarna, póki nie zjedzą jej mole , nie wychodzi z mody. Poza tym nie widać na niej plamek i wszystko w niej pasuje do wszystkiego. Ja przechowuję wszystkie. Nawet jak w jakąś się już nie mieszczę, chodzą w niej moje córki. - przyznała Beata Tyszkiewicz, czyli Ewa Winiarska, babcia Michała z "Teraz albo nigdy!".

Małgorzacie Foremniak, aż świeciły się oczy na widok tak pięknych kreacji. - Te sukienki są jak kobiety Modiglianianiego! To jest symfonia. Każda sukienka Izabeli jest dziełem sztuki. Za każdą kryje się tajemnica, którą jest kobieta, jej dusza, jej temperament, jej zapach, jej sposób poruszania się, jej myśli. To wszystko jest w tych sukienkach. - zachwycała się aktorka.

Wśród gości wieczoru, znalazła się także Edyta Olszówka, czyli Pola Madejska z "Przepisu na życie", która miała na sobie jedną z sukienek z kolekcji Izabeli Łapińskiej.

Zajrzyjcie do naszej galerii, by zobaczyć, jak gwiazdy prezentowały się na pokazie!

AKPA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje