Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 78990
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy na scenie i na widowni

Michał Żebrowski, czyli profesor Andrzej Falkowicz z "Na dobre i na złe", jest nie tylko znakomitym aktorem, ale też świetnym... menadżerem. Kierowany przez niego Teatr 6. Piętro, w którym w sobotę odbyła się premiera "Boga mordu", to jedna z najlepszych scen w Warszawie!Wielkie światowe hity na afiszu, najpopularniejsze polskie gwiazdy w obsadzie sztuk, premiery wzorowane na broadwayowskich "opening nights", wielka troska o komfort widzów i długie kolejki przed kasą biletową - tak w skrócie opisać można Teatr 6. Piętro, który w 2010 roku powołali do życia Michał Żebrowski i Eugeniusz Korin.

Reklama

Już pierwsza premiera ("Zagraj to jeszcze raz, Sam" z Kubą Wojewódzkim w roli głównej) okazała się ogromnym sukcesem i sprawiła, że nowa scena w Pałacu Kultury i Nauki niemal natychmiast znalazła się na szczycie listy najchętniej odwiedzanych przez publiczność teatrów w Warszawie.

Aby prowadzić teatr Michał Żebrowski, ukończył podyplomowe studia z zarządzania.

- Teatr 6. Piętro to instytucja prywatna, w której za każdy błąd płacimy własnymi pieniędzmi. Praca w nim związana jest z dużym ryzykiem, odpowiedzialnością, ale kiedy przychodzi sukces, satysfakcja jest podwójna - powiedział kiedyś Michał w wywiadzie, dodając, że studiował zarządzanie, by jak najlepiej kierować teatrem, który firmuje własnym nazwiskiem.

W minioną sobotę odbyła się dziewiąta premiera w Teatrze 6. Piętro - "Bóg mordu" Yasminy Rezy. W przedstawieniu reżyserowanym przez Małgorzatę Bogajewską obok Michała Żebrowskiego występują: Anna Dereszowska, czyli Dorota Wolska z "Siły wyższej", Jolanta Fraszyńska, czyli Roma Barańska z "Licencji na wychowanie", i Cezary Pazura, czyli niezapomniany Cezary z "13 posterunku".

Gwiazdy znane z seriali i filmów pojawiły się nie tylko na scenie, ale też na widowni. Pierwszymi widzami "Boga mordu" byli m.in. Joanna Żółkowska, czyli Anna Surmacz-Koziełło z "Klanu", Jakub Wesołowski, czyli komisarz Marek Bromski z "Komisarza Aleksa", Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii", Małgorzata Socha, czyli Inga Gruszewska z "Przyjaciółek", Julia Pietrucha, czyli Anita Woydatt z "Galerii", Andrzej Grabowski, czyli Ferdynand Kiepski ze "Świata według Kiepskich", Anna Cieślak, czyli Julia Krawczyk z "Komisarza Aleksa", Joanna Sydor, czyli Jola z "Prawa Agaty", i Ilona Łepkowska.

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | Teatr 6. piętro | Michał Żebrowski | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje