Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 85549
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Finał 15. sezonu "Na dobre i na złe": Pożegnanie z Latoszkiem?

Czy małżeństwo Latoszków da się jeszcze uratować? A jeden z najlepszych lekarzy w Leśnej Górze odzyska sprawność - i nadzieję? Zapraszamy na 563. odcinek "Na dobre i na złe" i spotkanie z Witkiem oraz Leną… ostatnie przed wakacjami!


W kolejnym odcinku Lena przywiezie do domu małego Felka... Jednak Witek, widząc chłopca, wcale się nie ucieszy. - Masz zabrać stąd Felka. Nie chcę, żeby tu był! - To nasz syn. Mój i twój... - I dlatego myślisz, że możesz go wykorzystywać? Przywiozłaś go, żeby mnie... To obrzydliwe!

- Nie miałam zamiaru i nie zamierzam wykorzystywać naszego syna! - Starska pośle mężowi ostre spojrzenie. - Jesteśmy rodziną... Chcę tylko, żebyśmy byli ze sobą... A Latoszek wybuchnie: - Ma patrzeć na ojca kalekę?! W końcu, bliska łez, Lena wybiegnie z domu... i podejmie dramatyczną decyzję. - Chcę go ubezwłasnowolnić... Żeby go ratować!

Konica, słysząc o jej planach, będzie w szoku. - Dobrze to przemyślałaś? Jak chcesz to zrobić? Nie ma takiej możliwości! - Nie mogę tracić czasu na przemyślenia... Chcę, żeby żył! - Czego ty ode mnie chcesz? - Pomocy. - Mam zrobić z przyjaciela wariata?!

Na szczęście Latoszek, po kłótni z ukochaną, odzyska jednak rozsądek... I w końcu znów się uśmiechnie - za sprawą Felka. Bawiąc się z synem, Witek zapomni na chwilę o wszystkich problemach.

A gdy żona wróci do domu, od razu wyciągnie do niej dłoń: - Lena... Przytul się do mnie... Niestety, rodzinna sielanka potrwa krótko. Bo gdy Starska wyjdzie na chwilę do apteki w domu wybuchnie groźny pożar! Witek spróbuje odciągnąć syna od ognia, ale po kilku metrach, zrozpaczony i bezsilny, upadnie na ziemię... - Felek, rzuć to! Uciekaj!

Gdy na miejsce dotrze w końcu straż pożarna i ekipa ratowników - z doktor Woźnicką na czele - Latoszek będzie już nieprzytomny... Mały Felek naje się tylko strachu i szybko trafi w objęcia przerażonej mamy. Witek zostanie za to przyjęty na OIOM w Leśnej Górze.

Czekając na wyniki badań, Lena - bliska łez - podziękuje Agacie za to, że kolejny raz uratowała jej męża... A kilka minut później Tretter i Konica przekażą Starskiej złą wiadomość.

- Tu mamy odłamek... - Przesunięty w stosunku do tego, co było przedtem. Rdzeń jest niebezpiecznie uciśnięty i niedokrwiony. Stąd objawy. - To szok rdzeniowy. Jeśli go nie zoperujemy...

Zabieg będzie niebezpieczny, ale doktor Rogalska - wspólnie z Konicą - podejmie ryzyko...  W trakcie operacji dojdzie jednak do wypadku: rozszczelnienia instalacji, z której korzysta anestezjolog.

Środek usypiający przedostanie się do powietrza i jako pierwszy  "odpłynie" Van Graaf, a po kilku minutach stracą przytomność wszyscy obecni na sali! Co wydarzy się dalej? Emisja 563. odcinka  - ostatniego w sezonie - już 11 czerwca. Zobacz koniecznie! 

Reklama

www.nadobre.tvp.pl/
Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy