Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82033
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dramatyczne rozstanie

Na zawsze odmienią się losy trójki bohaterów: Piotra, Hany i Jamesa. Kto będzie miał w miłości szczęście, a kto zostanie ze złamanym sercem?

O poranku, James zaskoczy Hanę i  odwiedzi żonę w pracy. Jednak lekarka wcale nie powita go z radością.

Reklama

- Wydaje mi się, że zamykałam drzwi - zacznie chłodno Hana.

- Chyba nie potrafię przenikać przez ściany.

- Tak mało o tobie wiem, że mógłbyś przenikać, czemu nie? Co za różnica - odpowie, a  po chwili doda: - Myślisz, że jestem taka naiwna? Ja też byłam w wojsku. Po co do mnie wróciłeś?

Tymczasem Piotr spotka się w parku z Magdą i Tosią. Trzymając córkę w ramionach, znów poczuje się szczęśliwy. Jednak Magda uważa, że dziewczynka nie powinna przywiązywać się do Gawryły. Uważa, że powinna zniknąć z jego życia. Lekarz patrzy jednak na sprawę inaczej.

- Kocham moją córkę. I może za jakiś czas ona pokocha mnie - wyznaje Magdzie.

Dalszą rozmowę przerywa dzwonek. Gawryło otwiera drzwi, a w progu stoi James. Mężczyzna przyszedł przyznać się do porażki i ustąpić z pola bitwy o serce Hany.

- Hana jest twoja - powie wprost Gawryle.

- Dla mnie i dla niej już jest za późno.  Przepraszam cię, ale muszę wracać do swojej... jakby to powiedzieć.. rodziny - odpowie lekarz.

Piotr odwróci się i zatrzaśnie drzwi, a James postanowi jeszcze raz porozmawiać z żoną. Gdy spotka ją ponownie w szpitalu padną bolesne słowa.

- Tego, co było kiedyś między nami już nie ma. Ja muszę zacząć na nowo moje życie. Życie bez ciebie - powie mu Hana na korytarzu.

Chwilę później lekarka wsiądzie do karetki i odjedzie. W drodze zadzwoni do Piotra, nagra mu wiadomość na automatyczną sekretarkę. Wygląda na to, że dojrzała już do wyznania miłości Gawryle. Zaproponuje mu na koniec spotkanie.

W sekundę później w karetkę uderzy od tyłu rozpędzone auto!

Te dramatyczne sceny zobaczymy w "Na dobre i na złe" już 19 grudnia.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje