Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83115
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Do Międzyzdrojów przyjechała ze swoją największą... fanką

Anna Dereszowska, czyli Magda Soszyńska z "Na dobre i na złe", która w na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach zaśpiewa specjalnie dla najmłodszych, przyjechała do nadmorskiego kurortu w towarzystwie swej największej fanki - córki Leny.


Reklama


5-letnia Lena Grabowska uwielbia słuchać, kiedy jej mama śpiewa piosenki dla dzieci. Aktorka twierdzi wręcz, że córeczka jest jej największą fanką! W Międzyzdrojach, gdzie Anna Dereszowska z zespołem The New Art Ensamble wystąpi na scenie plenerowej przy Alei Gwiazd z koncertem "Bajki i dobranocki", nie mogło więc zabraknąć uroczej Lenki.

Choć w życiu Anny Dereszowskiej i jej partnera, Piotra Grabowskiego, czyli Konrada z "Życia nad rozlewiskiem", nie dzieje się ostatnio najlepiej (para była o włos od rozstania), oboje uznali, że dla dobra córki muszą zrobić wszystko, by uratować swój związek. Lenka jest przecież ich oczkiem w głowie, owocem wielkiej miłości, jaka połączyła ich kilka lat temu, gdy spotkali się na planie "Tajemnicy twierdzy szyfrów".

Anna Dereszowska stara się spędzać z Lenką jak najwięcej czasu. Teraz, w czasie wakacji, jest przy niej niemal bez przerwy. Po kilkudniowym pobycie w Międzyzdrojach obie - w towarzystwie Piotra Grabowskiego - wybierają się na zagraniczny urlop. Lenka cieszy się, że przez dwa tygodnie będzie miała rodziców tylko dla siebie...

Wszystko wskazuje na to, że Ani i Piotrowi udało się uporać z problemami, jakie dręczyły ich przez ostatni rok. Chcą zrobić wszystko, by ich córeczka była po prostu szczęśliwa.


 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje