Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81561
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dadzą sobie drugą szansę?

Tosia namawia Piotra, by ożenił się z jej mamą, jednak lekarz sądzi, że to Magda zasugerowała dziewczynce, by mu to przekazała. Czy Gawryło zwiąże się z dawną kochanką?

Na prośbę Wiki Piotr jedzie do Leśnej Góry. Magda, która planowała przenosiny do Krakowa, uważa, że to pokrzyżuje ich zamiary. Po drodze Gawryło zabiera ciężarną Honoratę i jej partnera Dawida.

Reklama

Na miejscu Hana odkrywa, że jedno z bliźniąt jest martwe. Niepomyślna diagnoza przypomina lekarce o jej własnych bolesnych doświadczeniach. Druga z córek Honoraty i Dawida przychodzi na świat przez cesarskie cięcie.

Rodzice chcą oddać dziewczynkę do adopcji, lecz po rozmowie z Haną, która opowiada o tym, jak sama straciła dziecko, zmieniają zdanie. Dawid bezwiednie powtarza jej słowa Gawryle.

Piotr jest poruszony, gdy dowiaduje się, że Hana straciła jego dziecko. Tłumaczy, że z Magdą łączy go tylko Tosia. Do tego powstrzymywała go obecność Jamesa. Kobieta mówi, że męża już przy niej nie ma. Po powrocie do domu znajduje na wycieraczce bukiet kwiatów...

Czy miłość zatriumfuje? A może Magda znów pokrzyżuje plany Hany i Piotra? Tego dowiecie się oglądając najbliższe odcinki "Na dobre i na złe" tylko w TVP 2!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje