Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81934
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Czy to jej nowy ukochany?

Magdalena Waligórska, czyli pielęgniarka Iza Rutka z "Na dobre i na złe", pojawiła się ostatnio na jednej z imprez w towarzystwie młodego chłopaka. Wiemy, co ich łączy!


Reklama

Magdalena Waligórska bardzo pilnie strzeże swojego prywatnego życia, więc nic dziwnego, że gdy niedawno na premierze jednego z nowych polskich filmów pozowała do zdjęć z tajemniczym mężczyzną, wszyscy myśleli, że to jej... ukochany. Udało się nam ustalić, że chłopak, który towarzyszył Magdzie na czerwonym dywanie, to absolwent krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, Michał Wanio, przygotowujący się właśnie do swojego debiutu teatralnego u boku... Magdaleny Waligórskiej.

Michał ma na razie na swoim koncie tylko niewielką rólkę w 83. odcinku "Ojca Mateusza" i udział w dwóch etiudach studenckich. Użyczył też swojego głosu Seamusowi Finniganowi w polskiej wersji filmu "Harry Potter i Komnata Tajemnic".

Już wkrótce Michał Wanio zadebiutuje na profesjonalnej scenie teatralnej w sztuce "Raj" będącej adaptacją noweli filmowej Krzysztofa Piesiewicza i Krzysztofa Kieślowskiego. Bywalcy stołecznego Teatru Rampa będą mogli oglądać go w roli młodego aspiranta Filipa przesłuchującego terrorystkę Filipinę oskarżoną o zamordowanie czterech niewinnych osób i powoli zakochującego się podczas przesłuchania w starszej od siebie o 10 lat morderczyni. W Filipinę wciela się Magdalena Waligórska.

Już od pierwszych prób do "Raju" między Magdą i Michałem nawiązało się świetne porozumienie. Oboje doskonale czują się w swoim towarzystwie, ale to, co ich łączy, trudno nazwać czymś więcej niż przyjaźnią. Magda jest podobno pod ogromnym wrażeniem talentu młodego aktora, wróży mu sporą karierę i nie kryje, że praca z nim jest dla niej wielką przyjemnością. Michał z kolei twierdzi, że wiele się uczy podczas prób z Magdą, ceni jej profesjonalizm i chętnie stosuje się do wszystkich jej wskazówek.

Efekt współpracy Magdaleny Waligórskiej i Michała Wanio będziemy mogli oglądać już pod koniec listopada, kiedy to "Raj" z ich udziałem wejdzie na afisz Rampy.
 

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Waligórska | seriale | Na dobre i na złe | Michał Wanio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje