Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 78996
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy kiedyś wrócą?

Fanki Kuby Burskiego muszą pogodzić się z faktem, że ich ulubieniec bardzo rzadko będzie pojawiał się w serialu. Siostra Marta też nie wraca!

Wszyscy z bólem żegnali Kubę Burskiego (Artur Żmijewski), gdy wyjeżdżał do Australii, zdawało się, że na zawsze. Teraz niespodziewanie wraca. Znajduje Zosię (Małgorzata Foremniak) w subtelnej zażyłości z doktorem Piotrem (Marek Bukowski). Nie szczędzi żonie uszczypliwości, a sam pokazuje się z uroczą asystentką Karen (Anna Stępień). Wygląda na to, że między Burskimi uczucie się wypaliło, ale czy na pewno?

Reklama

Zazdrość i medycyna

- Czy twoja decyzja o powrocie była spowodowana wyłącznie tęsknotą za krajem? - pyta zazdrosny Kuba. Burskiej działa na nerwy Karen, zwłaszcza, gdy podkreśla zażyłość ze swym przełożonym. Zosia widzi, że w Berlinie, gdzie ma pracować Kuba, Karen zamierza być jego partnerką! Czy zazdrość ożywi miłość Burskich?

Szpitalne tajemnice

Pawła (Maciej Marczewski) dopadnie przeszłość. Nagle w szpitalu zjawi się Dorota (Anna Czartoryska). Narzekać będzie na zdrowie, ma niewładną rękę. Co wiąże tę parę, dlaczego Paweł będzie chamski wobec tej kobiety? Sekretem szpitalnych korytarzy jest nieobecność siostry Marty (Katarzyna Bujakiewicz). Podobno jej mąż (Robert Koszucki) nie życzy sobie, by pracowała. W rzeczywistości aktorka dostała dużą rolę w nowym medycznym serialu "Szpital Agaty".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje