Na dobre i na złe
Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 86035
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy czeka nas wielki powrót? Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski w "Na dobre i na złe"

Czy kultowy serialowy duet powróci do serialu? Taki pomysł mają scenarzyści! Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski mogą ponownie pojawić się w "Na dobre i na złe". Jaki jest plan na to i czy ma szansę się udać?


"Na dobre i na złe" od wielu lat gości na ekranach naszych telewizorów. Pierwszy odcinek został wyemitowany w 1999 roku, a ówczesnymi głównymi bohaterami byli Zosia i Jakub Burscy - lekarze pracujący w szpitalu w Leśnej Górze. Czy po wielu latach powrócą do roli? 

"Na dobre i na złe": Scenarzyści mają pomysł

Plotki donoszą, że scenarzyści zastanawiają się nad możliwością przywrócenia kilku postaci, które od dawna nie pojawiały się w serialu. Podobne rozwiązania od dawna praktykuje się w produkcjach jak na przykład w serialu "Chirurdzy", w którym dawne postaci gościnnie wracają. Twórcy "Na dobre i na złe" chcą wybrać podobną drogę. 

Reklama

Powrót Małgorzaty ForemniakArtura Żmijewskiego jest jak najbardziej możliwy fabularnie, szczególnie że w serialu jest obecna ich serialowa "córka" - Julia Burska. 

"Świetnym pretekstem do ściągnięcia rodziców Julki byłaby np. jakaś ważna uroczystość rodzinna"- nieoficjalnie powiedziała osoba pracująca przy produkcji, w rozmowie z "Plotkiem". 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | Małgorzata Foremniak | Artur Żmijewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy