Na dobre i na złe
Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 85820
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Cezary Kosiński: Doktor Mejer po latach! Co słychać u gwiazdora "Na dobre i na złe"?

Cezary Kosiński popularność i sympatię widzów zdobył dzięki roli doktora Jacka Mejera w serialu "Na dobre i na złe". Choć ma na koncie ponad 40 ról serialowych, filmowych i teatralnych, dla wielu na zawsze pozostanie sympatycznym lekarzem z Leśnej Góry. Dziś aktor kończy 50 lat, a my sprawdzamy, jak potoczyły się jego losy.

Cezary Kosiński: Niezapomniany doktor Mejer

Cezary Kosiński urodził się 8 kwietnia 1973 roku w Bielsku Podlaskim. Już od dziecka przejawiał talenty artystyczne. Występował w szkolnym kółku teatralnym, brał udział w konkursach recytatorskich. Przez długi czas nie myślał jednak o tym, by to z aktorstwem związać swoją przyszłość. Początkowo chciał zostać... architektem. 

Swoje plany szybko jednak zrewidował i w 1996 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Rok później zachwycił jako Sidney Price w spektaklu "Bzik tropikalny" w Teatrze Rozmaitości. W swoim dorobku ma też doskonałe role w "Magnetyzmie serca" oraz "Księciu Myszkinie". 

Reklama

Kosiński ma na koncie ponad 40 filmowo-serialowych ról. Szeroka publiczność kojarzy go jednak przede wszystkim z jednej kreacji. W latach 1999-2007 wcielał się w doktora Jacka Mejera w serialu "Na dobre i na złe". Rola sympatycznego chirurga przyniosła aktorowi nie tylko popularność, ale i wielką sympatię widzów. Do serialu powracał jeszcze w 2010 i 2020 roku, jednak już tylko gościnnie. 

W międzyczasie Kosińskiego można było jeszcze oglądać w takich produkcjach, jak: "Dług", "Pieniądze to nie wszystko", "Fuks", czy "Pan Tadeusz"

Co słychać u aktora dziś?

W ostatnich latach aktor wciąż jest aktywny zawodowo. Pojawia się zarówno w filmach, jak i serialach. Widzowie mogą kojarzyć go z serialu "Druga szansa", gdzie wcielał się w doktora Artura Małeckiego, czy filmu "Jestem mordercą", gdzie zagrał prokuratora Andrzeja Molendę. Już niebawem zobaczymy go natomiast w nowym serialu Polsatu - "Teściowie".

Poza pracą, aktor skupia się na rodzinie. Od ponad 20 lat jest mężem Anny Kosińskiej. Para ma dwójkę dzieci - syna i córkę. 

"Zawsze myślałem, że będę sam. Moja żona jest najbliższym mi człowiekiem. Najlepiej mnie rozumie. Taki rodzaj relacji zdarza się bardzo rzadko i cieszę się, że mnie to spotkało" - opowiadał kilka lat temu w jednym z wywiadów. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Cezary Kosiński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy