Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81512
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Celebrytka w Leśnej Górze

Doktor Jakub Burski (Artur Żmijewski) z "Na dobre i na złe" będzie operował Kalinę Wach, jedną z najsłynniejszych aktorek w kraju. Zagra ją wokalistka Anna Wyszkoni. Celebrytka osobiście wybierze Burskiego na swojego lekarza. Kuba za sprawą programu, który prowadzi w telewizji, sam stał się gwiazdą.

Zdradzamy, że artystce zależeć będzie na usunięciu przepukliny po porodzie, a także na poprawieniu plastyki brzucha. Tematem zainteresują się brukowce, co zachwyci Żakową (Ewa Kasprzyk). - W końcu to reklama dla naszego szpitala - ucieszy się dyrektorka szpitala.

Reklama

Pech sprawi, że Kalina będzie miała powikłania pooperacyjne. A Kuba trafi na okładki brukowców jako partacz…

- To dla mnie zupełnie nowe doświadczenie budzące ogromne podekscytowanie - mówi o swoim udziale w serialu Anna Wyszkoni.

- Na hasło "akcja" czuję - co prawda - lekkie zdenerwowanie, ale ja lubię wyzwania. Staram się w życiu doświadczać jak najwięcej nowego, dlatego od razu przyjęłam zaproszenie do udziału w serialu. Najwięcej problemów przysporzyły mi kwestie mówione. Niewielką namiastkę aktorstwa przeżywam podczas kręcenia teledysków. W nich także buduje się pewną akcję i odgrywa role, jednak dzieje się to bez słów. Na szczęście ekipa serialu przyjęła mnie bardzo przyjaźnie i ciepło, więc stres został nieco zredukowany.

Czy rola w serialu to początek nowej przygody w życiu piosenkarki?

- Jeśli się sprawdzę i spodobam, to kto wie? Przyznaję, że zawsze marzyłam o zagraniu w filmie. Oczywiście nie planuję wielkiej kariery aktorskiej. Nadal mam zamiar skupiać się na tym, co bliższe mojemu sercu, czyli na śpiewaniu.

Annę Wyszkoni zobaczymy w 412. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w piątek 11 czerwca).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama