Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83143
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Burza uczuć w Leśnej Górze

Lekarze będą walczyć o zdrowie i życie swoich pacjentów, ale także o własne szczęście. Ruszają nowe odcinki "Na dobre i na złe".

Codzienność w szpitalu, miłosne dylematy i nagłe życiowe zwroty - tak najkrócej można ująć to, co będzie się działo jesienią w Leśnej Górze.

Reklama

Już w pierwszym odcinku pojawi się, i to na dłużej, nowy lekarz.

- Będzie budził kontrowersje wśród personelu, inne w środowisku męskim, diametralnie inne w damskim - tak Marek Bukowski opisuje swego bohatera.

My możemy zdradzić, że wpadnie mu w oko Agata (Emilia Komarnicka), która, jak się okaże, jest obiektem westchnień znacznej części męskiego personelu szpitala.

Z jej powodu odtrącony Przemek (Marcin Rogacewicz) zacznie wieść życie playboya, a Witek Latoszek (Bartosz Opania) pogubi się w uczuciach. Za piękną lekarką ogląda się też dr Pawica (Andrzej Zieliński), ale już dr Konica (Robert Koszucki) stwierdzi, że to Marta (Katarzyna Bujakiewicz), z którą ma bliźnięta, bardzo mu się podoba. Z tej fascynacji narodzi się... kolejny potomek!

Choć narzeczeństwo Bożenki i Van Graafa (Edyta Jungowska, Redbad Klijnstra) trwało długo, obecni małżonkowie nigdy nie rozmawiali o dzieciach. Bożenka pragnie już zostać mamą, ale mąż nie jest zwolennikiem tego planu. Czy znajdą kompromis?

Pierwszy odcinek nowej serii "Na dobre i na złe" już w piątek, 24 września, o 20:05 w TVP2.


Serialowy konkurs! Zrób trzy kroki i sięgnij po nagrody: 4GB MP3 plus serialowy pakiet płyt DVD! KLIKNIJ! >>>

Super TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje