Na dobre i na złe

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 12599
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

BrzydUla trafiła do Leśnej Góry!

Mamy dobre wieści dla brzydulomaniaków, czyli fanów niezapomnianej "BrzydUli": Julia Kamińska, którą szeroka widownia pokochała jako Ulę Cieplak, dołączyła do stałej obsady "Na dobre i na złe"! Poznaj szczegóły!


Reklama

Julię Kamińską będzie można oglądać w Leśnej Górze od 535. odcinka (emisja w środę 30 października). Wcieli się w postać doktor Zuzy, która razem z Przemkiem Zapałą (Marcin Rogacewicz) zgłosi się na misję w Azji lub Afryce, by pomagać najuboższym.

Ujawniamy, że Zuza i Przemek poznają się na szkoleniu dla ratowników i lekarzy, które poprowadzi niejaki Karol (Michał Gadomski). Będzie ono przeznaczone dla osób, które wybierają się na charytatywną misję do Azji lub Afryki. Podczas zajęć szkoleniowiec nagle dostanie ataku bólu i straci przytomność. Zapała od razu zawiezie go do Leśnej Góry.

Nić sympatii od pierwszego wejrzenia

Konieczność udzielenia natychmiastowej pomocy Karolowi sprawi, że Zuza i Przemek sprawdzą się w trudnej sytuacji i od razu zapałają do siebie sympatią.

Dziewczyna, która jest doświadczoną lekarką, pochwali Zapałę za to, że zdał pierwszy egzamin przed wyjazdem na misję. Ona spodoba mu się jako kobieta, więc zaprosi ją na piwo. Wtedy zorientuje się, że Zuza jest twarda i niezależna. Nie uznaje żadnych kompromisów i nie przywiązuje się do rzeczy. Liczy się dla niej tylko tu i teraz.

To wszystko razem sprawi, że szybko owinie sobie Przemka wokół palca. Za sprawą Zuzy Zapała na moment odsunie się od przyjaciół z Leśnej Góry, którzy od początku nie polubią jego nowej dziewczyny.

Ola w potrzasku

Wszystko wskazuje na to, że to właśnie dzięki Zuzie Przemek zdoła zapomnieć o swojej poprzedniej ukochanej Ludmile Papierniak (Paulina Chruściel), która pożegnała się z życiem w 495. odcinku "Na dobre i na złe".

Przypomnijmy, że Zapała długo nie mógł dojść do siebie po jej śmierci. Nie interesowały go żadne kobiety. Dopiero przed wakacjami w jego życiu pojawiła się piękna stażystka Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk). Choć spędzili ze sobą noc, on nie traktuje jej poważnie. Ola zaszła w nieplanowaną ciążę, ale jeszcze nie poinformowała o tym Przemka.

W tych okolicznościach stażystka Ola Pietrzak znajdzie się w potrzasku. Bo jak ma powiedzieć Przemkowi o tym, że zostaną rodzicami, skoro on planuje długi wyjazd za granicę?

Na domiar złego na własne oczy zobaczy, że Zapała i Zuza wyraźnie mają się ku sobie. Co więcej, zrozumie, że Przemek polubił ją tylko dlatego, że bardzo przypomina mu Ludmiłę Papierniak. Informację o ciąży nadal więc będzie usiłowała utrzymać w tajemnicy, choć rozszyfruje ją zarówno Klaudia (Julia Wyszyńska), jak i Hana (Kamilla Baar).

Jak Przemek Zapała odnajdzie się między Zuzą a Olą?

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Julii Kamińskiej jako Zuzy w serialu "Na dobre i na złe".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje