Na dobre i na złe
Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 86181
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Bigamista w Leśnej Górze!

W przyszłym roku w Leśnej Górze, gdzie rozgrywa się akcja serialu "Na dobre i na złe", pojawi się Anna Czartoryska. Sprawdź, w jakiej roli!

Jakkolwiek nie patrzeć, 27-letnia Anna Czartoryska dołączyła do grona serialowych rekordzistów. W jesiennym sezonie zagrała Xenię w „Szpilkach na Giewoncie” oraz Paulę w „Życiu nad rozlewiskiem”. Obecnie pracuje na planie „Na dobre i na złe”. W sumie wystąpi w kilku odcinkach tego najpopularniejszego niezmiennie od lat polskiego serialu medycznego. Zobaczymy je na początku przyszłego roku.

Zdradzamy, że Anna Czartoryska wcieli się w postać Doroty Lewickiej, która nieoczekiwanie pojawi się w życiu Pawła Lewickiego (Maciej Marczewski), świeżo poślubionego męża rezydentki interny Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka). Zbieżność nazwisk nie będzie przypadkowa. Jednak minie sporo czasu, zanim widzowie dojdą do tego, kim właściwie są dla siebie Dorota i Paweł Lewiccy.

Reklama

Widok Doroty bynajmniej nie ucieszy tajemniczego dotąd Pawła, o którym tak naprawdę Agata nic nie wie. Nawet nie zna nikogo z jego rodziny!

Dorota oświadczy Pawłowi, że ma poważne kłopoty i potrzebuje jego pomocy. - Przecież żądałaś, bym zniknął z twojego życia! - przypomni jej Lewicki.

Wtedy Dorota pokaże mu swoją bezwładną rękę i oznajmi, że nie stać jej na leczenie. - Niestety, musisz radzić sobie sama, bo ja wyjeżdżam z kraju – usłyszy w odpowiedzi. - A ty wróć do Irlandii.

Tyle że Dorota nie da się tak łatwo zbyć. Pewnego dnia pojawi się w izbie przyjęć w szpitalu w Leśnej Górze i poprosi o spotkanie z Agatą.

- Jestem żoną Pawła – oznajmi zdumionej lekarce.

Oczywiście Agata zażąda wyjaśnień od męża. - To wariatka, która od dawna mnie nachodzi i uważa się za moją żonę – wytłumaczy Lewicki. - Pracowaliśmy razem w Irlandii i tam ubzdurała sobie, że jesteśmy parą.

Jakiś czas później Przemek Zapała, którego gra Marcin Rogacewicz, otrzyma wezwanie od pobitej kobiety. To będzie... Dorota, która powie, że mąż napadł ją w mieszkaniu. Zabrał jej dowód i paszport, ale ona ma akt małżeństwa po angielsku i obrączkę z dedykacją. Czy Przemek zorientuje się, że to żona Pawła? I czy powie o tym Agacie?

Agencja W. Impact
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy