Reklama

Anna-Maria Sieklucka w skąpym bikini

Gwiazda filmu "365 dni" i uczestniczka tegorocznej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" zaskoczyła internautów opublikowanym na Instagramie kadrem. Pokazała zdjęcie, do którego zapozowała w bikini. Takie zdjęcia to na jej profilu rzadkość.

Anna-Maria Sieklucka zyskała ogólnopolską i międzynarodową rozpoznawalność dzięki głównej roli kobiecej w głośnym filmie "365 dni". Wcielając się w postać Laury Biel, w scenach z filmowym Massimo pokazała naprawdę wiele. W życiu prywatnym różni się jednak od swojej bohaterki z filmu. Aktorka nie należy do grona gwiazd, które na co dzień odsłaniają sporo ciała czy publikują ociekające seksapilem kadry. Na swoim profilu na Instagramie, gdzie obserwują ją już ponad 3 miliony osób z całego świata, zwykle publikuje zdjęcia z kolejnych profesjonalnych sesji czy zza kulis swojej pracy. 

Reklama

Ostatnio zdecydowała się jednak na odrobinę "prywaty". Sieklucka niedawno świętowała we Włoszech swoje 29. urodziny. Jest tam już od kilku tygodni, ponieważ pracuje na planie kontynuacji "365 dni". W przerwach od grania aktorka korzysta z uroków tamtejszej pogody. Za pośrednictwem Instagrama postanowiła pokazać obserwatorom, jak spędza wolny czas. Opublikowała zdjęcie, na którym w bikini wyleguje się nad basenem. "Dajmy odpocząć umysłowi" - napisała pod spodem. Fotografia zrobiła na internautach niemałe wrażenie. Licznik polubień w ekspresowym tempie przekroczył liczbę 200 tysięcy, w sekcji komentarzy natomiast pojawiło się wiele miłych słów: "Hollywoodzka gwiazda", "Najpiękniejsza!", "Kocham to zdjęcie, jesteś taka piękna i inspirująca", "Wyglądasz olśniewająco". 

Autor: Maria Staroń

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje