Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82373
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Alicja Bachleda-Curuś zagra w polskim serialu?

Pamiętacie Anię Bochenek z "Na dobre i na złe"? Alicja Bachleda-Curuś, która kilka lat temu wcielała się w tę postać, jest dziś hollywoodzką gwiazdą. Mieszka w Los Angeles, gra w amerykańskich filmach, ale coraz częściej myśli o powrocie do Polski. Dlaczego?

Dowiedzieliśmy się, że twórcy paru polskich seriali zabiegają o to, by Alicja Bachleda-Curuś wystąpiła gościnnie w ich produkcjach. Podobno piękna aktorka rozważa możliwość pojawienia się przynajmniej w jednym serialu, ale wciąż nie może się zdecydować, którą ofertę przyjąć.

Reklama

O tym, że namówienie Ali do pracy w Polsce jest możliwe, przekonali się ostatnio producenci show "X Factor". Alicja wystąpiła w odcinku, podczas którego w tzw. domach jurorskich zapadały decyzje o losach uczestników. Pomagała Kubie Wojewódzkiemu wybrać najlepszych spośród najmłodszych kandydatów na gwiazdy estrady. Jej wybór okazał się strzałem w dziesiątkę, bo do tej pory nikt, kogo poparła, nie odpadł z programu!

Nieoficjalnie mówi się, że Kuba Wojewódzki chciałby, aby Alicja Bachleda-Curuś zastąpiła w jury Maję Sablewską w kolejnej edycji show. Tymczasem agentka Ali odbiera mnóstwo telefonów z propozycjami udziału w serialach dla swojej podopiecznej. Wszystkie te propozycje przekazuje Alicji. Niewykluczone, że jeszcze w tym roku aktorka zawita do Polski na dłużej i zagra w jednym z seriali. Zwłaszcza, że jej najbliżsi namawiają ją, by wróciła do kraju i tutaj kontynuowała aktorską karierę.

Jak myślicie, w którym serialu mogłaby zagrać Alicja Bachleda-Curuś?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Alicja Bachleda-Curuś | Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje