Na dobre i na złe

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 12608
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Aldona Orman w Leśnej Górze!

Do stałej obsady bijącego rekordy popularności serialu "Na dobre i na złe" dołączyła Aldona Orman. Sprawdź, w jakiej roli!

Wszystko wskazuje na to, że Aldona Orman definitywnie zakończyła przerwę, jaką zrobiła sobie po urodzeniu swojej ukochanej córeczki Idalki. Aktualnie możemy oglądać ją jako Barbarę Milecką w "Klanie" oraz jako Konstancję w "Barwach szczęścia". A po wakacjach aktorkę zobaczymy także w najpopularniejszym polskim serialu medycznym "Na dobre i na złe".

Reklama

Po raz pierwszy wystąpi w 534. odcinku, który nosi tytuł "Deklaracje". Grana przez nią Krystyna Kraśnicka pojawi się w Leśnej Górze i będzie chciała jak najszybciej poddać się badaniu USG. 

- Spadłam z drabiny i...  - będzie nieporadnie tłumaczyć atrakcyjna pacjentka. - Bo ja jestem w ciąży.

- Gdzie się pani uderzyła? - zapyta ją pielęgniarka.

- No w łokieć... - usłyszy w odpowiedzi.

- Coś panią boli?

- Oprócz łokcia - nic. Ale... Wolałabym się upewnić, że z dzieckiem wszystko w porządku.

Krystyna Kraśnicka zostanie pacjentką doktor Hany Goldberg (Kamilla Baar). Jakież będzie zdziwienie lekarki, gdy badanie USG nie potwierdzi ciąży kobiety.

- Ta pacjentka nigdy nie była w ciąży - poinformuje Hana stażystkę Olę Pietrzak (Anna Karczmarczyk). - To ciąża urojona. Dla absolutnej pewności kazałam oznaczyć poziom beta HCG, ale to tylko formalność.

- To dlaczego jej pani od razu o tym nie powiedziała? - zapyta stażystka.

- Miałam powiedzieć, że nie jest w ciąży, ot tak, jakby to była wiadomość o ukaraniu mandatem? Nic o tej kobiecie nie wiem. Miałam powiedzieć, że jej ciąża to bzdura i zostawić ją z tym samą? Co wiesz o ciąży urojonej?

- To poważne zaburzenie - odpowie Ola. - Najczęściej psychika broni się w ten sposób przed prawdą o niepłodności. Reakcja stresowa organizmu jest tak silna, że rzeczywiście wydzielają się hormony, charakterystyczne dla prawdziwej ciąży.

- I tak to mamy oznajmić pacjentce? - zapyta Hana. - Przede wszystkim człowiek. Nic o niej nie wiemy. Czy ma wsparcie? Jak się zachowa? Co zrobi?

- Musimy się tego wszystkiego dowiedzieć - oceni Ola.

- Delikatnie. Powoli... - poleci Hana, która ostatecznie skieruje Krystynę do... psychiatry.

Dodajmy, że pacjentka z urojoną ciążą nie zniknie z Leśnej Góry i jesienią da Hanie ostro popalić.

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | seriale | Aldona Orman | Kamila Baar | Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje