Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83114
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Agata Woźnicka przeżywa zawodowe rozterki. Nie pójdzie na egzamin specjalizacyjny?

Agata Woźnicka z "Na dobre i na złe" ma wątpliwości czy powinna dalej być lekarzem. Walka o życie pacjentów kosztują ją zbyt wiele, a poza tym zbliża się termin poprawkowego egzaminu specjalizacyjnego, od którego zależy dalsza kariera Agaty. W 543 odcinku "Na dobre i na złe" Agata zwierza się ze swoich rozterek Wiktorii Consalidzie (Katarzyna Dąbrowska). Przyjaciółka podejrzewa, że Agata chce zrezygnować z podejścia do egzaminu.

Reklama

"Na dobre i na złe" odcinek 543 - środa, 8.01.2014, o godz. 20.40

Agata Woźnicka
 to lekarka, która rzadko się poddaje i na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta. Ostatnio rzuciła pracę w klinice hematologii prof. Starzyńskiego (Paweł Królikowski), bo tam trudno o szczęśliwe zakończenia. Lekarze muszą więc walczyć z emocjami i stresem, jednak doktor Woźnicka nie wytrzymała tej cięzkiej próby gdy przyszło jej się zmierzyć ze śmiercią chorego na białaczkę Olafa (Rafał Dajbor). 


Na dobre i na złe odc. 543. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka)

543 odcinku "Na dobre i na złe" Agata staje przed poważnym dylematem. Nie wie jak powinna pokierować swoim życiem. Na szczęście ma przy sobie oddaną przyjaciółkę Wiktorię, która radzi jej jak powinna postąpić. 

- Agata zawsze jak trafiałaś na mur, to robiłaś wszystko, żeby go przebić. Rób swoje.

Woźnicka boi się jednak, że medycyna nie jest dla niej, bo podchodzi zbyt emocjonalnie do każdego przypadku. 
- Ale co mi to daje? Pacjent umarł...

Wiktoria nie poddaje się. Wie, że tylko ona może pomóc Agacie stanąć na nogi. W końcu Woźnicka ma za dużo do stracenia. - Wiedział, że ktoś o niego walczy do samego końca. Wiedział to, bo go nie zostawiłaś.


Na dobre i na złe odc. 543. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)W oczach Agaty pojawiają się łzy bezradności.

- Cała ta medycyna jest bez sensu - mówi lekarka, a Wiki patrzy na nią jakby podejrzewała, że Agata chce zrobić coś głupiego.

- Ale ty idziesz na ten egzamin? Woźnicka... - mówi Wiktoria, która po ostatnich przeżyciach doskonale rozumie czym jest strach przed leczeniem pacjentów.


Na dobre i na złe odc. 543. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje