Reklama

"Motyw": Małgorzata Kożuchowska została... instagramową milionerką!

Jeszcze niedawno jedyną polską aktorką serialową, która doczekała się miliona obserwujących na Instagramie, była Julia Wieniawa, czyli Ada Michalska z "Zawsze warto". 22-letnia gwiazdka wciąż jest - wśród aktorek i aktorów znanych z polskich seriali - liderką, jeśli chodzi o popularność w mediach społecznościowych mierzoną liczbą followersów (ma ich obecnie ponad 1,5 miliona).

Drugą gwiazdą, która mogła (i wciąż może) poszczycić się milionem instagramowych fanów, jest Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia Chodakowska z "M jak miłość", a trzecią - i do niedawna ostatnią - Adam Zdrójkowski, czyli Kuba Boski z "rodzinki.pl".

Reklama

Kilka dni temu milion "pękł" też na profilu Małgorzaty Kożuchowskiej. To właśnie ona została czwartą serialową gwiazdą mającą na Istagramie milion obserwatorów.

***Zobacz także***

Małgorzata Kożuchowska jest bardzo aktywna w social mediach.

Nie wstydzi się pokazywać fanom bez makijażu, często publikuje zdjęcia z prywatnego archiwum, bierze udział w internetowym serialu "#zostańwdomu" i w "Instanockach", podczas których gwiazdy czytają swe ulubione utwory zamkniętym w domach z powodu epidemii Polakom...

Ostatnio zachęcała swych followersów do oglądania "#KoncertuDlaBohaterów" oraz zbierania pieniędzy na zakup najpotrzebniejszych środków ochrony dla służby zdrowia.

Gwiazda "Motywu" nawet nie zauważyła, kiedy jej profil zalajkował milionowy fan.

Małgorzata Kożuchowska, która niedawno zajęła 2. miejsce w rankingu najbardziej wpływowych polskich gwiazd opublikowanym przez popularny tygodnik opiniotwórczy, od wielu lat cieszy się ogromną sympatią widzów.

Aktorka zdaje sobie jednak sprawę, że zawód, który uprawia, jest kapryśny i nikomu nie daje gwarancji bezpieczeństwa, a popularność... cóż, jak fortuna, kołem się toczy.

***Zobacz także***

- Uważam, że jedyne, co stanowi o naszej sile, to umiejętność zachowania zdrowego rozsądku w każdej sytuacji. Nie wolno kombinować, nie wolno udawać... Trzeba być sobą! - twierdzi.

I właśnie "bycie sobą" jest największą siłą Małgorzaty Kożuchowskiej. Za to, że nie udaje kogoś, kim nie jest, że szczerze rozmawia ze swoimi fanami i zawsze chętnie pomaga innym angażując się w mnóstwo akcji charytatywnych, kochają ją widzowie i... reklamodawcy.

Aktorka nie wykorzystuje jednak swoich profili na Instagramie i Facebooku do nachalnej promocji przeróżnych produktów czy usług.

Media społecznościowe to dla niej przede wszystkim miejsce, w którym spotkać się może z milionem swych fanów...

***Zobacz także***

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje