Reklama

Motyw

Ocena
serialu
6,2
Niezły
Ocen: 275
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Motyw": Małgorzata Kożuchowska została... instagramową milionerką!

Małgorzata Kożuchowska, czyli Luiza Porębska z „Motywu” i Natalia Boska z „rodzinki.pl”, ma milion powodów do radości. Tyle bowiem – okrągły milion – pokazuje od niedawna licznik obserwatorów na jej profilu na Instagramie. Aktorka dołączyła właśnie do niewielkiego grona polskich gwiazd serialowych, które są... instagramowymi milionerami.

Jeszcze niedawno jedyną polską aktorką serialową, która doczekała się miliona obserwujących na Instagramie, była Julia Wieniawa, czyli Ada Michalska z "Zawsze warto". 22-letnia gwiazdka wciąż jest - wśród aktorek i aktorów znanych z polskich seriali - liderką, jeśli chodzi o popularność w mediach społecznościowych mierzoną liczbą followersów (ma ich obecnie ponad 1,5 miliona).

Drugą gwiazdą, która mogła (i wciąż może) poszczycić się milionem instagramowych fanów, jest Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia Chodakowska z "M jak miłość", a trzecią - i do niedawna ostatnią - Adam Zdrójkowski, czyli Kuba Boski z "rodzinki.pl".

Reklama

Kilka dni temu milion "pękł" też na profilu Małgorzaty Kożuchowskiej. To właśnie ona została czwartą serialową gwiazdą mającą na Istagramie milion obserwatorów.

***Zobacz także***

Małgorzata Kożuchowska jest bardzo aktywna w social mediach.

Nie wstydzi się pokazywać fanom bez makijażu, często publikuje zdjęcia z prywatnego archiwum, bierze udział w internetowym serialu "#zostańwdomu" i w "Instanockach", podczas których gwiazdy czytają swe ulubione utwory zamkniętym w domach z powodu epidemii Polakom...

Ostatnio zachęcała swych followersów do oglądania "#KoncertuDlaBohaterów" oraz zbierania pieniędzy na zakup najpotrzebniejszych środków ochrony dla służby zdrowia.

Gwiazda "Motywu" nawet nie zauważyła, kiedy jej profil zalajkował milionowy fan.

Małgorzata Kożuchowska, która niedawno zajęła 2. miejsce w rankingu najbardziej wpływowych polskich gwiazd opublikowanym przez popularny tygodnik opiniotwórczy, od wielu lat cieszy się ogromną sympatią widzów.

Aktorka zdaje sobie jednak sprawę, że zawód, który uprawia, jest kapryśny i nikomu nie daje gwarancji bezpieczeństwa, a popularność... cóż, jak fortuna, kołem się toczy.

***Zobacz także***

- Uważam, że jedyne, co stanowi o naszej sile, to umiejętność zachowania zdrowego rozsądku w każdej sytuacji. Nie wolno kombinować, nie wolno udawać... Trzeba być sobą! - twierdzi.

I właśnie "bycie sobą" jest największą siłą Małgorzaty Kożuchowskiej. Za to, że nie udaje kogoś, kim nie jest, że szczerze rozmawia ze swoimi fanami i zawsze chętnie pomaga innym angażując się w mnóstwo akcji charytatywnych, kochają ją widzowie i... reklamodawcy.

Aktorka nie wykorzystuje jednak swoich profili na Instagramie i Facebooku do nachalnej promocji przeróżnych produktów czy usług.

Media społecznościowe to dla niej przede wszystkim miejsce, w którym spotkać się może z milionem swych fanów...

***Zobacz także***

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje