Reklama

Motyw

Ocena
serialu
6,2
Niezły
Ocen: 275
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Motyw": Małgorzata Kożuchowska została... instagramową milionerką!

Małgorzata Kożuchowska, czyli Luiza Porębska z „Motywu” i Natalia Boska z „rodzinki.pl”, ma milion powodów do radości. Tyle bowiem – okrągły milion – pokazuje od niedawna licznik obserwatorów na jej profilu na Instagramie. Aktorka dołączyła właśnie do niewielkiego grona polskich gwiazd serialowych, które są... instagramowymi milionerami.

Jeszcze niedawno jedyną polską aktorką serialową, która doczekała się miliona obserwujących na Instagramie, była Julia Wieniawa, czyli Ada Michalska z "Zawsze warto". 22-letnia gwiazdka wciąż jest - wśród aktorek i aktorów znanych z polskich seriali - liderką, jeśli chodzi o popularność w mediach społecznościowych mierzoną liczbą followersów (ma ich obecnie ponad 1,5 miliona).

Reklama

Drugą gwiazdą, która mogła (i wciąż może) poszczycić się milionem instagramowych fanów, jest Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia Chodakowska z "M jak miłość", a trzecią - i do niedawna ostatnią - Adam Zdrójkowski, czyli Kuba Boski z "rodzinki.pl".

Kilka dni temu milion "pękł" też na profilu Małgorzaty Kożuchowskiej. To właśnie ona została czwartą serialową gwiazdą mającą na Istagramie milion obserwatorów.

***Zobacz także***

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje