Reklama

Motyw

Ocena
serialu
6,2
Niezły
Ocen: 275
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Motyw": Małgorzata Kożuchowska zagra pierwszą damę PRL-u

Wiele wskazuje na to, że Małgorzata Kożuchowska ma szansę jeszcze przed pięćdziesiątką zagrać rolę swojego życia. Aktorka, którą ostatnio mieliśmy okazję podziwiać jako Luizę Porębską w "Motywie", wkrótce wcieli się w pierwszą damę PRL-u - Stanisławę Gierek - w nowym filmie braci Michała i Wojciecha Węgrzynów.


Małgorzata Kożuchowska nigdy nie bała się aktorskich wyzwań i chętnie przyjmowała propozycje ról, do których pozornie kompletnie nie pasowała. W ciągu ostatnich paru lat udowodniła, że jest świetna nie tylko w komediach, ale też w mrocznych kryminałach i dramatach. Wszystko wskazuje na to, że serialowej Natalii Boskiej z nieodżałowanej "rodzinki.pl" uda się jeszcze przed 50. urodzinami zagrać rolę swego życia...

Reklama

Jak donoszą media, w biograficznym filmie o Edwardzie Gierku, którego realizację zapowiadają bracia Michał i Wojciech Węgrzynowie, to właśnie jej twarz będzie miała pierwsza dama PRL-u, Stanisława Gierek.

O tym, że powstanie film o jednej z kluczowych postaci PRL-u, czyli I sekretarzu KC PZPR Edwardzie Gierku, wiadomo od kilku miesięcy. Na początku tego roku produkcję zaanonsował w mediach autor scenariusza, Rafał Woś, obiecując, że obsada filmu będzie - to jego słowa - niebanalna i absolutnie pierwszoligowa. Dziś już wiadomo, że w Gierka wcieli się Michał Koterski, a w roli żony zmarłego w 2001 roku polityka zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje