Reklama

Motyw

Ocena
serialu
6,1
Niezły
Ocen: 245
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Motyw": Małgorzata Kożuchowska boi się... pięćdziesiątki?

Małgorzata Kożuchowska, czyli Luiza Porębska z nowego serialu TVN "Motyw", jeszcze tylko przez dwa lata będzie mogła mówić o sobie, że jest... przed pięćdziesiątką. Aktorka zdradziła właśnie w wywiadzie, że zaczęła się już oswajać z myślą, że wkrótce na jej urodzinowym torcie pojawi się pięćdziesiąt świeczek.


Małgorzata Kożuchowska to jedna z tych kobiet, które wyglądają na znacznie mniej lat, niż rzeczywiście mają. Aktorka twierdzi, że dziewczyny z jej pokolenia to wyjątkowe szczęściary...

Reklama

- Mimo kultu młodości pewne granice przesunęły się na naszą korzyść. Później wychodzimy za mąż, później rodzimy dzieci. Wyglądamy młodziej... Nie wiem, czy to zasługa genów, charakterów czy mody - powiedziała w rozmowie z magazynem "Viva!".

Gwiazda "rodzinki.pl" i odtwórczyni głównej roli w nowym serialu TVN "Motyw" żartuje, że wciąż czuje się jak... trzpiotka.

- Jakiś trzpiot wciąż we mnie jest i wcale nie zamierza mnie opuszczać - mówi i dodaje, że dzięki temu, iż ma cudowną rodzinę - kochającego męża i wspaniałego synka - upływ czasu wcale jej nie przeraża, a wręcz pomaga jej patrzeć w przyszłość z podniesioną głową.

I udowadnia to na każdym kroku. Kiedy na Instagramie, pod jedną z fotografii aktorki, hejter napisał ""Uuuuu pod oczami już masę zmarszczek", w odpowiedzi aktorka celnie zripostowała: "I będzie jeszcze więcej ".


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje