Reklama

Motyw

Ocena
serialu
6,2
Niezły
Ocen: 275
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu sprzed 15 lat! "Zawsze lubiłam peruki"

Małgorzata Kożuchowska to aktorka, która od lat cieszy się ogromną popularnością i sympatią fanów. Gwiazda potrafi zaskoczyć i już nie raz udowodniła, że odnajduje się w najróżniejszych kreacjach aktorskich. Ostatnio wróciła pamięcią do wspomnień i pokazała wielbicielom, jak wyglądała 15 lat temu.

Małgorzata Kożuchowska chętnie publikuje w sieci kolejne kadry, ku uciesze fanów. Jej obserwatorzy mogą zobaczyć w sieci nie tylko relacje z pracy w teatrze czy w telewizji. Gwiazda publikuje również w sieci bardziej prywatne zdjęcia.

Ostatnio zdecydowała się pokazać swoim wielbicielom, jak wyglądała 15 lat temu. W sieci zamieściła kadr z gazetowej sesji zdjęciowej, którą wykonał Marcin Tyszka - aktorka miała wówczas 33 lata. Bardzo się zmieniła?

Reklama

"Pamiętam ten stary hotel na Powiślu, którego nikt nie remontował od lat 60. Dyrekcja była bardzo zdziwiona, że akurat tu chcę robić z Tobą sesję" - skomentował fotograf. Fani szczególnie zwrócili uwagę na fryzurę Małgorzaty Kożuchowskiej i fakt, że aktorka wyglądała wówczas niezwykle młodo. Niektórzy nawet wątpili w to, że gwiazda ma na nim 33 lata.

"Jaka młodziutka, piękna, chociaż teraz też zachwyca Pani urodą", "Jeśli miała Pani wtedy 33 lata to aż nie do uwierzenia", "Czy to jest aktualne zdjęcie? Jeśli tak, to wygląda pani bardzo młodziutko" - czytamy w komentarzach.

Autor: Katarzyna Solecka

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama