Reklama

The Bold and the Beautiful

Moda na sukces

Ocena
serialu
5,7
Przeciętny
Ocen: 544
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zostanie mamą!

Znana z "Mody na sukces", Heather Tom nie może się już doczekać ukochanego dziecka. Wszystko, od pokoiku po serialową garderobę, jest przygotowane na przyjęcie maluszka. Z nami podzieliła się swoim szczęściem i relacją z tradycyjnego przyjęcia na cześć potomka, czyli baby shower.

Życie prywatne i serialowe aktorów często się ze sobą przeplata. Heather Tom, która na dniach spodziewa się pierwszego dziecka, także jako Katie Logan w serialu "Moda na sukces" już niedługo zostanie mamą. Nam opowiedziała o przygotowaniach do tego szczęśliwego dnia. Rozwiązanie tuż-tuż... Rozmawialiśmy z nią na planie "Mody na sukces", na którym mimo zaawansowanej ciąży wciąż gra.

Reklama

- Właściwie urodzić mogę w każdej chwili. Może popracuję tydzień, może dwa, a może 2 godziny. Planowany termin to drugi tydzień października. Ja jestem gotowa, a kiedy gotów będzie mój synek? Zobaczymy - mówi z uroczym uśmiechem Heather Tom. Jej błogosławionym stanem bardzo przejmuje się jej mąż - James Achor:

- Od kilku dni, gdy dzwonię do niego z pracy, to w słuchawce słyszę głos mężczyzny tuż przed zawałem - żartuje aktorka i dodaje: - Jest też przerażony tymi wszystkimi czynnościami przy dziecku, których uczymy się w szkole rodzenia. Powinnam to nagrywać na wideo - mielibyśmy niezłą komedię! - opowiada Heather Tom.

To będzie chłopczyk!

Aktorka nie może się doczekać przyjęcia maluszka w domu.

- Pokój już urządzony, jest cały błękitny. Łóżeczko zakupione, ubranka czekają, zabawki też. Zresztą cały dom jest pięknie wysprzątany i udekorowany na to ważne wydarzenie, więc... niech się stanie! - mówi podekscytowana. Para spodziewa się chłopczyka, więc motywem przewodnim wystroju są rowerki i autka.

Serial jak życie


Wszystkie te przygotowania, jak mówi Heather Tom, pomagają jej wczuć się także w rolę Katie Logan. Cała ekipa spieszyła się, by zdążyć nagrać zdjęcia przed urlopem aktorki. Jednak fani nie mają powodów do żalu, bo aktorka nie zniknie na długo z serialu.

- Planuję zrobić sobie przerwę trwającą dwa tygodnie - mówi ze spokojem, bo już wszystko zaplanowała. - Mam bardzo przestronną garderobę. Bez problemu zmieści się w niej łóżeczko, wózek, wszystkie potrzebne rzeczy. Będzie też tam niania do opieki podczas kręcenia zdjęć. Mam tu naprawdę komfortowe warunki. Szczegółowo omówiłam też moje kolejne wątki i długość przebywania na planie, więc raczej nie powinno być z tym żadnych problemów. Wszyscy mamy taką nadzieję - dodaje szczęśliwa.

Renata Rogulska, WBS

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Heather Tom | Moda na sukces | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje