Reklama

The Bold and the Beautiful

Moda na sukces

Ocena
serialu
5,7
Przeciętny
Ocen: 545
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tydzień z Forresterami

SPOILER! Co wydarzy się w odcinkach 4570-4587 ? Jakie perypetie czekają bohaterów "Mody na sukces"?

Nick robi wszystko, by pomóc matce. Nie jest to jednak łatwe, bo Massimo, choć obiecuje Jackie, że zajmie się sprawą, podczas zeznań jeszcze bardziej ją pogrąża. Nicka dręczy przekonanie, że Massimo nie byłby w stanie sam spreparować dowodów przeciw Jackie, które potem podrzucił FBI. Musiał mieć jakiegoś wspólnika. Przeczucia go nie mylą. Niebawem wpada do butiku matki w nadziei znalezienia dokumentów, które naprowadzą go na trop afery.

Reklama

Ku swojemu zaskoczeniu, w biurze zastaje Megan. Kobieta tłumaczy się, że przyszła tu, bo pod nieobecność Jackie musi załatwić sprawę kontraktów zawartych z Forrester Creations. Twierdzi nawet, że klucz do biura dał jej Eryk. Wystarczy jednak rozmowa z Erykiem i Nick ma dowód, że Megan kłamie. Odwiedza ojca i żąda, by uwolnił Jackie. Inaczej nagłośni aferę. Ale to dopiero początek kłopotów Massima. Dręczona wyrzutami sumienia Megan opisuje spisek w liście do zarządu Marone Industries. Massimo traci fotel prezesa. Vijay, Suzanne i Rinaldo powołują na to stanowisko Nicka.

Ridge nie traci nadziei na odzyskanie Brooke. Głębokie przeświadczenie o tym, że są dla siebie stworzeni sprawia, że posuwa się do podstępu. Najpierw, jako mediatora, przywozi z Paryża jej ojca, Stephena. Nie był to dobry pomysł, jeśli weźmie się pod uwagę zadawnione urazy Brooke do ojca. Kobieta nie chce go widzieć w swoim domu i ma Ridge'owi za złe, że miesza do ich spraw jej rodzinę. By uspokoić skołatane nerwy łyka garściami leki uspokajające. Ridge wykorzystuje stan, w jakim jest Brooke, by ją uwieść.

Gdy dowiaduje się o tym Nick, jest gotów zabić brata. Do konfrontacji dochodzi w Big Bear. Nick żąda, by Ridge już nigdy nie ważył się spotkać z jego narzeczoną. Prosi też Brooke, by odeszła z pracy w Forrester Creations, a ona zgadza się to robić. Gdy pakuje swoje rzeczy, zjawia się Stephanie, a chwilę później Ridge. Błaga, by go nie opuszczała, ale Brooke nie zamierza zmieniać zdania, choć nie ukrywa, że jej wspomnienia związane z tym miejscem są, mimo intryg Stephanie, piękne.

Gdy wychodzi, załamany Ridge oskarża matkę, że z jej winy stracił to, co miał najcenniejszego: miłość Brooke. Chwilę później upada na podłogę powalony atakiem serca...

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama