Reklama

The Bold and the Beautiful

Moda na sukces

Ocena
serialu
5,7
Przeciętny
Ocen: 535
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Śmierć i dziewczyna, oświadczyny i odrzucenie

Przed wakacyjną przerwą bohaterowie "Mody na sukces" dostarczyli nam wielkich emocji. Śmierć Phoebe (MacKenzie Mauzy) zaciąży nad ich losami w odcinkach, które zobaczymy jesienią.

Oskarżony Rick

Reklama

Stephanie (Susan Flannery) w wywiadzie prasowym oskarży Ricka (Kyle Lowder) o zabicie Phoebe (MacKenzie Mauzy). To przecież on siedział za kierownicą tamtego tragicznego wieczoru! A potem każe mu spakować rzeczy i opuścić gabinet, bo - jak go poinformuje - już nie będzie prezesem firmy. Wywiad rozwścieczy członków rodziny. Ale czy człowiek, który ma na sumieniu śmierć dziewczyny, może kierować firmą?

Odrzucone oświadczyny

Tymczasem Marcus (Texas Battle) oświadczy się Steffy (Jacquelinea MacInnes Wood). Jednak dziewczyna ze łzami w oczach odrzuci jego oświadczyny i zaproponuje, by zostali przyjaciółmi. Przyczyna odmowy stanie się jasna, gdy Bridget (Ashely Jones) nakryje Steffy na namiętnym pocałunku z Rickiem. Najpierw wpadnie w szał, a potem spróbuje ich przekonać do zerwania, bo rodzina nigdy nie zaakceptuje tego związku. Przygotowaniami do ślubu będą się cieszyć natomiast Nick (Jack Wagner) i Katie (Heather Tom). Omawiając szczegóły ceremonii, Katie powie narzeczonemu, że marzy o ślubie jak z bajki, a Nick zgodzi się na wszystko, by ona była szczęśliwa. Nie potrafi jednak ukryć niepokoju, a Katie widząc to, zajrzy do jego laptopa. To, co odkryje, wprawi ją w osłupienie. Okaże się, że Nick ma 24 godziny na spłatę długów, bo inaczej straci i firmę, i dom. Co zrobi Katie?

Dowiedz się więcej na temat: Moda na sukces

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje