Reklama

The Bold and the Beautiful

Moda na sukces

Ocena
serialu
5,7
Przeciętny
Ocen: 541
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ślubu nie będzie!

Dopiero co Heather Locklear i Jack Wagner ogłosili, że się pobierają, a teraz... zmienili zdanie. Czy wszystko przez to, że wyszło na jaw, iż Jack ma dorosłą, nieślubną córkę?

- Heather i Jack zerwali zaręczyny - poinformował lakonicznie agent aktorki Heather Locklear ("Melrose Place") we wtorek 15 listopada w rozmowie z portalem "Access Hollywood".

Reklama

Doniesienie wywołało burzę, bo gwiazda i jej partner Jack Wagner ("Moda na sukces") niespełna trzy miesiące wcześniej ogłosili, że po czterech latach związku wreszcie postanowili się pobrać.

Skąd taka decyzja?

Wkrótce w wywiadzie udzielonym portalowi "TMZ" Wagner wyznał, że to wszystko... dla dobra ich dzieci (Jack ma dwóch synów z poprzedniego związku, a Heather córkę).

- Przygotowywanie ślubu pochłonęło nas do tego stopnia, że prawie nie mieliśmy czasu dla pociech - wyznał. Niespodziewanie kilka dni później do mediów wyciekła szokująca informacja, że Wagner ma... nieślubną córkę, 23-letnią Carrie, o istnieniu której nie miał pojęcia!

Czy ten fakt wpłynął na decyzję o zerwaniu z Locklear? Być może... Aktor zapewnił jedynie, że rozstanie nie zmieniło tego, co czuje do Heather.

- Oboje wciąż bardzo się kochamy - dodał na koniec.

MR

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Moda na sukces | Heather Locklear | Jack Wagner | seriale | Melrose Place

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama