Reklama

The Bold and the Beautiful

Moda na sukces

Ocena
serialu
5,7
Przeciętny
Ocen: 547
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Powrót po wielu latach

Po kilkunastu latach przerwy Jacob Young wrócił do obsady serialu! Już wiemy, w jakie intrygi uwikła się wkrótce jego bohater Rick i czy jest szansa, że zejdzie się z... Amber!

Reklama

To był dla niego ważny dzień! 25 sierpnia Jacob Young po ponad 12-letniej przerwie znów pojawił się na planie "Mody na sukces", w której wciela się w rolę Ricka. Kręcony tego dnia odcinek 6161. Amerykanie zobaczyli 26 września.

Intrygi i... intrygi

- Rick i Thorne (Winsor Harmon) połączą siły podczas walki o przejęcie kontroli nad Forrester Creations i odwołaniu Ridge'a (Ronn Moss) z funkcji prezesa. To spowoduje, że Brooke (Katherine Kelly Lang) znów będzie musiała wybierać, czy stanąć po stronie męża, czy syna - zdradza najbliższą serialową przyszłość Ricka producent wykonawczy i główny scenarzysta "Mody..." Brad Bell. A co z Amber (Adrienne Frantz), dawną miłością Forrestera, która latami sprowadzała na niego problemy?

- Panna Moore ostatnio wypadła z gry i znalazła się trochę na uboczu, co sprawia, że staje się zdesperowana - kontynuuje Bell.

- Będzie błagała Ricka, by wybaczył jej wszystkie grzechy przeszłości i by znów byli razem. Forrester wejdzie w tę relację, ale będzie bardzo czujny, mając w pamięci jej wcześniejsze postępki - uzupełnia. - Myślę, że Rick jej wybaczy, ale na pewno nie zapomni - kwituje z kolei Young.

Starzy znajomi

Prywatnie Jacoba bardzo cieszy powrót do "Mody...", a szczególnie spotkanie z aktorami grającymi jego serialowych rodziców: Brooke i Eryka.

- Z wcielającym się w rolę mojego ojca Johnem McCookiem mamy świetne stosunki, niemal takie, jakie panują w prawdziwej rodzinie. John jest bardzo ciepłym człowiekiem, który chętnie opiekuje się innymi i na każdym kroku ich wspiera - zachwala starszego kolegę Young, który w tej chwili nie wyobraża sobie pracy poza branżą soap-oper.

- Uwielbiam przerysowanie i ciągły dramatyzm panujący w tego typu serialach - zdradza. - Będę chciał w nich grać tak długo, jak tylko będzie mi to dane - mówi z uśmiechem.

MR

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Moda na sukces

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje