Reklama

The Bold and the Beautiful

Moda na sukces

Ocena
serialu
5,6
Przeciętny
Ocen: 585
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pojednanie w obliczu śmierci?

Po dwóch dekadach kończy się awantura między Stephanie i Brooke. Skąd ta spektakularna zmiana? I jak długo potrwa zawieszenie broni?

To prawdziwy precedens w historii "Mody na sukces". W posiadłości Forresterów, Ridge, Eryk i Thorne stoją jak skamieniali, po tym, jak Taylor przyniosła wiadomość, że ich ukochana Stephanie ma czwarte stadium raka i przebywa w szpitalu. - Wszyscy musimy być silni - dla niej - dodaje, ale sama nie potrafi pohamować łez. Rodzina natychmiast rusza do szpitala, by okazać chorej wsparcie.

Reklama

Ale tam, ostatnia osoba, po której mogliby się tego spodziewać, już roztoczyła opiekę nad seniorką. Brooke, która przez przypadek jako pierwsza dowiedziała się o chorobie, teraz dwoi się i troi, by w ciężkich chwilach dać Stephanie maksimum miłości i wsparcia. Wszak niebawem kobieta ma być poddana skomplikowanej operacji...

Będę walczyła!

Na szczęście zabieg się powiódł i chora będzie żyła. Ale jej stan w każdej chwili może się pogorszyć, dlatego pani Forrester postanawia żyć tak, jakby to był jej ostatni dzień. Zmienia priorytety i postanowia, że czas który jej pozostał, poświęci pomocy innym ludziom.

Dlatego wraz z Brooke, rusza do Skid Row, dzielnicy slumsów w Los Angeles. Obie rozmawiają z bezdomnymi o ich problemach z alkoholem i narkotykami. Odwiedzają schronisko dla najbiedniejszych, w którym ramię w ramię wydają posiłki potrzebującym. Pomoc innym jednoczy je.

Eks-rywalki uśmiechają się do siebie, a nawet przytulają. Spędzają razem coraz więcej czasu.

Wspólne rozmowy, spacery, a nawet wizyta w parku rozrywki w Santa Monica i zjazd kolejką górską sprawiają, że ich więź jest coraz silniejsza. Na oczach telewidzów, ze śmiertelnych wrogów, przeistaczają się w najlepsze przyjaciółki. Cieszą się, że mogą dzielić radosne chwile, choć boją się, że ich szczęście może w każdej chwili zostać przerwane przez śmierć...

Nic nie trwa wiecznie

Bradley Bell, producent "Mody na sukces" nie chce zdradzić, czy zawieszenie broni będzie trwałe. - Pojawią się pewne komplikacje - zdradza. - Taylor zawsze była najlepszą przyjaciółką i ulubioną synową Stephanie. Będzie trochę zazdrosna o jej relację z Brooke. Czy to oznacza, że przez nią stare konflikty odżyją? I jaka będzie odpowiedź na najbardziej dramatyczne pytanie: czy pani Forrester przeżyje walkę z rakiem?

A może ten wątek jest przygotowaniem do jej odejścia z serialu? - Widzowie lubią myśleć, że rzeczy trwają wiecznie. Ale niestety, tak nie jest - wymijająco komentuje sprawę Bell. - Susan Flannery (odtwórczyni roli Stephanie - przyp.red.) ma za sobą długą i udaną karierę w "Modzie...", która, mam nadzieję, będzie trwała dalej. Chociaż, niestety, może też stać się inaczej - dodaje tajemniczo.

MR

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Moda na sukces

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje