Reklama

The Bold and the Beautiful

Moda na sukces

Ocena
serialu
5,6
Przeciętny
Ocen: 585
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Otwierają nowy rozdział życia

Heather Tom długo zwlekała z zamążpójściem, ale warto było czekać na tak piękną i romantyczną uroczystość, której kulisy właśnie ujrzały światło dzienne.

Choć serialowa Katie Logan przeżywa wzloty i upadki, grająca ją aktorka Heather Tom wydaje się być teraz najszczęśliwszą osobą na świecie. Zdecydowała się bowiem powiedzieć "tak" swojemu długoletniemu partnerowi - muzykowi Jamesowi Achorowi. Teraz umożliwiono nam spojrzenie za kulisy ślubu, który odbył się jesienią.

Zaręczyny

Reklama

Ponieważ para znała się od ponad 14 lat, nie potrzebowali długiego czasu narzeczeństwa. Tuż po tym, jak Heather Tom otrzymała nagrodę Emmy za rolę w serialu, oboje wybrali się na romantyczne wakacje na włoską Rivierę. James wybrał piękne pejzaże na tło swoich oświadczyn, a jak mówi aktorka:

- Nie wahałam się ani minuty i natychmiast je przyjęłam.

Miejsca na wesele nie szukali długo, gdyż są posiadaczami pięknej posiadłości w Kalifornii. Heather nie wyobrażała sobie zresztą lepszego symbolu, by podkreślić początek budowania swojego małżeństwa: - To dom, który przez lata wspólnie urządzaliśmy, dlatego to szczególne miejsce.

Wesele wśród przyjaciół

W ceremonii, poza rodziną państwa młodych, nie mogło zabraknąć przyjaciół z planu - m.in. serialowej siostry Katie Logan - Donny (Jennifer Gareis) oraz producentki "Mody na sukces" Cynthii Popp.

- Cieszę się, że ludzie, którzy są tak ważną częścią mojego życia, dzielili ze mną te szczęśliwe chwile - wspominała ze wzruszeniem Heather. W przygotowania włączyli sie również serialowi specjaliści od kostiumów, szyjąc ślubną kreację.

- Wszystko było tak piękne i wyjątkowe, jak wymarzyliśmy sobie z Jamesem - cieszyła się aktorka. Cóż więc możemy życzyć parze młodej? Może tylko tego, by ich wspólne życie było dalekie od komplikacji, jakie aktorka przeżywa w serialu. 

WBS

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Heather Tom | Moda na sukces | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje