Moda na sukces The Bold and the Beautiful
Ocena
serialu
5,6
Przeciętny
Ocen: 664
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Operacje plastyczne gwiazd. Co najczęściej poprawiają sobie celebryci?

Medycyna estetyczna jest częstym sposobem na utrzymanie młodości. Piękny wygląd pozwala gwiazdom na zachowanie popularności i kariery. Część z nich bez problemu przyznaje się do pewnych poprawek, natomiast reszta wciąż upiera się przy dobrych genach czy też stosowaniu specjalnych diet, zmieniających rysy twarzy. Co najczęściej poprawiają gwiazdy?

"W głębi lasu" to najnowsza polska produkcja, która cieszy się teraz ogromną popularnością. Ekranizacja bestsellerowej powieści Harlana Cobena bardzo szybko znalazła się w  top 10 najchętniej oglądanych seriali na platformie.

W główne role wcielili się tacy aktorzy jak Grzegorz Damięcki, Agnieszka Grochowska, Jacek Koman czy Ewa Skibińska. Metamorfoza ostatniej gwiazdy z wymienionych zrobiła na widzach największe wrażenie.

Reklama

Znakomita aktorka grająca w takich produkcjach jak "Na dobre i na złe", "Ślepnąc od świateł" czy "Prawo Agaty" wygląda dziś zupełnie inaczej. Internauci zwrócili przede wszystkim uwagę na usta kobiety i w sieci aż zawrzało.

Według wielu z nich gwiazda przesadziła z zabiegami upiększającymi... Internauci komentują wygląd kobiety. Wielu z nich krytykuje gwiazdę, ale duża część ją także broni:

"Usta sobie nieudolnie powiększyła... Fatalnie wygląda.. Czy ta kobieta ma lustro? Czy Ci, którzy ją obsadzili w tym filmie mają oczy?"- pisze jeden z internautów.

"Może ma lustro i widzi, że zrobiła błąd? Może czuje się źle, ale nie ma możliwości poprawy? Czy usta mają przekreślić jej talent aktorski?" - odpowiada inny użytkownik sieci.

RMF FM

Autor: Aleksandra Biłas

Hunter Tylo

Hunter Tylo, czyli Taylor z "Mody na sukces", od zawsze zachwycała swoją zjawiskową urodą. Nie bez powodu uważano ją za najpiękniejszą aktorkę serialu.

Niestety z czasem Tylo zaczęła tracić pewność siebie. Najpierw podjęła się operacji powiększenia piersi.

Powodem miało być to, że podczas ciąży biust kobiety naturalnie urósł, co spodobało się jej ówczesnemu mężowi.

Kolejny kryzys zaczął się po jej 40. urodzinach. Tylo wystraszyła się starości i postanowiła zrobić wszystko, aby zahamować ten proces.

Szybko zdecydowała się na zabieg powiększenia ust, korekcję powiek i wstrzyknięcie botoksu.

Zmiana faktycznie jest ogromna, ale czy na plus?

Lisa Kudrow

Lisa Kudrow, czyli Phoebe z "Przyjaciół" nigdy nie ukrywała, że korzystała z zabiegów medycyny estetycznej. Aktorka nie miała łatwego dzieciństwa. Pochodzi z żydowskiej rodziny, przez co była wyśmiewana.

Jednak nietolerancja ze strony rówieśników nie była jedynym problemem młodej Kudrow - przyznała, że w wieku 16 lat, przed pójściem do nowej szkoły, wykonała operację plastyczną nosa, ponieważ wpędzał ją w ogromne kompleksy.

"Był szkaradny" - mówiła aktorka. Po operacji nastoletnia Kudrow nabrała pewności siebie.

Nicole Kidman

Lubiana i doceniana aktorka "Wielkich kłamstewek" zawsze była podziwiana za jej alabastrową cerę i naturalne, rude włosy.

Choć były to jej cechy szczególne i największe atuty, często chętnie eksperymentowała ze swoim wyglądem - wielokrotnie zmieniała kolor włosów i cięcie.

Z czasem oglądając kolejne produkcje z jej udziałem, można było zauważyć zmiany w jej wyglądzie.

Jeden z najlepszych chirurgów plastycznych ocenił, że Kidman stosowała wypełniacz i poprawiła linię żuchwy, co spowodowało uwydatnienie podbródka.

Ponadto widać, że w kilku miejscach wstrzyknięto botoks, który wypełnił zmarszczki i wygładził skórę. Mówi się również, że aktorka zrobiła sobie operację plastyczną nosa i korektę powiek.

Choć aktorka wiele lat zapewniała, że jej twarz jest całkowicie naturalna, naprawdę ciężko w to uwierzyć. 

Blake Lively

Większość z nas żyła w przekonaniu o naturalnej urodzie Blake Lively... Niestety to nieprawda.

Niewielu widzów wie o tym, że aktorka "Plotkary" również zrobiła sobie operacje plastyczne.

Jeszcze zanim stała się rozpoznawalna podjęła się operacji modelowania owalu twarzy, co w efekcie zmniejszyło podbródek.

Poza tym porównując obecne zdjęcia Lively z tymi z młodości, z łatwością można zauważyć, że aktorka zoperowała sobie nos, dzięki czemu stał się on bardziej wąski i mniejszy.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama