Moda na sukces The Bold and the Beautiful

Ocena
serialu
5,6
Przeciętny
Ocen: 639
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nie żyje Michael Tylo. Gwiazdor "Mody na sukces" miał 72 lat

Zmarł Michael Tylo. O śmierci amerykańskiego gwiazdora poinformowała dziekan Kolegium Sztuk Pięknych University of Nevada, Nancy Uscher. Tylo występował w wielu popularnych serialach m.in. w "Modzie na sukces".

Michael Tylo nie żyje

Zmarł Michael Tylo - amerykański aktor, który zyskał popularność występując w takich produkcjach jak m.in.: "Szpital miejski", "Żar młodości" i "Moda na sukces". Jak podają zagraniczne media, gwiazdor odszedł 28 września w swoim domu w Henderson, a o jego śmierci poinformowała Nancy Uscher - dziekan Kolegium Sztuk Pięknych University of Nevada. To właśnie tam Michael Tylo pracował jako wykładowca akademicki.

Michael Tylo był pięknym i opiekuńczym człowiekiem. Był wzorowym przyjacielem, kolegą, nauczycielem i artystą. Miał bardzo wybitną i bogatą karierę, ale z pokorą podchodził do swoich osiągnięć. Bardzo kochał swoją rodzinę i prowadził radosne życie i opuścił nas zdecydowanie za wcześnie (...)- wyznała w oświadczeniu dla mediów.

Reklama

Michael Tylo i "Moda na sukces"

Michael Tylo do obsady "Mody na sukces" dołączył w 2000 roku i jako Sherman Gale zdobył uznanie serialowej publiczności. Prywatnie przez kilka lat Tylo był mężem innej gwiazdy opery mydlanej; w 1987 roku wziął bowiem ślub z Hunter Tylo, która występowała w "Modzie na sukces" jako dr Taylor Hayes. Para doczekała się trójki dzieci, jednak ich związek zakończył się rozwodem w 2005 roku.

Przyczyna śmierci aktora nie została podana, chociaż - jak donoszą amerykańskie portale - Tylo w ostatnim czasie ciężko chorował. 16 października obchodziłby swoje 73. urodziny.

Autor: Sabina Obajtek

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy