Moda na sukces The Bold and the Beautiful
Ocena
serialu
5,6
Przeciętny
Ocen: 664
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nie żyje Andrea Evans. Gwiazda "Mody na sukces" miała 66 lat

Nie żyje Andrea Evans, gwiazda popularnych amerykańskich seriali. Miała 66 lat. Największą sławę przyniosła jej rola zbuntowanej nastolatki w "Tylko jedno życie". Polscy widzowie mogą ją pamiętać przede wszystkim z "Mody na sukces".

Andrea Evans zmarła 9 lipca w wieku 66 lat. Przez ostatnie lata zmagała się z rakiem piersi. O śmierci gwiazdy poinformował dyrektor castingu Don Carroll.

"Współpracowałem z Andreą przez siedem lat. Miała ogromny talent, a praca z nią była czystą przyjemnością" - powiedział magazynowi "People" Nick Leicht, menedżer Evans, potwierdzając tym samym smutną wiadomość o jej odejściu.

Andrea Evans urodziła się 18 czerwca 1957 roku w Aurorze w stanie Illinois. Studiowała na Uniwersytecie Illinois w Urbana-Champaign. To wówczas trafiła na plan słynnego filmu Briana De Palmy "Wściekłość" (1978). W tym samym roku pojawiła się w też w miniserialu "Kraina Przebudzenia".

Reklama

Andrea Evans: Najważniejsze role

Przełomem w jej karierze okazała się kreacja nastoletniej Tiny Lord w operze mydlanej "Tylko jedno życie". Aktorka związana była z produkcją aż do połowy lat 90. Wówczas nagle zniknęła z ekranów. Po latach wyznała, że prześladował ją wówczas stalker i musiała wycofać się z życia publicznego.

Powróciła za sprawą głośnej roli w słynnej "Modzie na sukces", w której wcielała się w Tawny Moore. Wystąpiła w 150. odcinkach niezwykle popularnej także w Polsce produkcji. Następnie można było ją oglądać w telenoweli "Passions" (ponad 600 odcinków!). 

Evans występowała również w filmach pełnometrażowych. Były to takie tytuły, jak: "Łuk triumfalny", "Szalony detektyw", "Lodziarz", "Moja lista do odstrzału" czy "Wymyślony przyjaciel". Żaden nie okazał się jednak przebojem. Po raz ostatni pojawiła się na ekranie 2020 roku w serialu "The Bay".

Jeśli chodzi o życie prywatne to w latach 1981-1983 była żoną aktora Wayne'a Masseya, którego poznała na planie "Tylko jednego życia". Drugim mężem aktorki był Stephen Rodriguez. Ślub wzięli w 1998 roku i byli razem aż do śmierci gwiazdy. Wspólnie adoptowali córkę Kylie Lin Rodriguez.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Moda na sukces
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy