Reklama

The Bold and the Beautiful

Moda na sukces

Ocena
serialu
5,6
Przeciętny
Ocen: 588
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Moda na sukces": Pożegnanie z serialem

Niestety, nie mamy dobrych wieści dla fanów "Mody na sukces". Krążące plotki, że najdłużej emitowany w Polsce serial znika z anteny Jedynki właśnie się potwierdziły. Ostatni odcinek serii o perypetiach rodziny Forresterów zobaczymy we wtorek, 9 grudnia. Jego miejsce zajmą powtórki "Sąsiadów".Taką decyzję byliśmy zmuszeni podjąć ze względu na bardzo wysoką cenę, jakiej dystrybutor żądał od nas za kolejne odcinki - tłumaczy Jacek Rakowiecki, rzecznik prasowy TVP.

I dodaje: - Musimy kierować się rachunkiem ekonomicznym i z wyjątkiem programów mieszczących się w definicji misji, nie możemy dopłacać do serialu, który jest przedsięwzięciem czysto komercyjnym.
 

Niedawno, dokładnie 5 września, "Moda na sukces" świętowała 20-lecie obecności na antenie Jedynki. W USA zadebiutowała zaś w 1987 roku. Co więcej, polskim widzom nie było dane zobaczyć premierowej odsłony telenoweli o rodzinie Forresterów, bo emisja rozpoczęła się od odcinka 216.

John McCook od samego początku wciela się w postać Eryka i z sentymentem wspomina pierwszy dzień na planie. - Grałem sceny z Ronnem Mossem, obaj byliśmy zdenerwowani. Miałem 43 lata, a on - 35, a przypadła mi rola jego ojca. Wypowiadając kwestie Eryka, zastanawiałem się, czy nie powinienem mieć więcej siwych włosów - żartuje aktor.

- Postać Ridge'a Forrestera wydała mi się bardzo kusząca. Młody, wykształcony, bogaty facet, za którym szalały kobiety - opowiada z kolei Ronn Moss. W 2012 roku, po 25 latach, aktor postanowił jednak zakończyć swoją przygodę z telenowelą. Plotkowano, że nie przedłużył kontraktu, ponieważ zaproponowano mu niesatysfakcjonujące warunki finansowe.

Jego miejsce zajął Thorsten Kaye, ale nowego oblicza Ridge'a raczej nie będzie nam dane zobaczyć. Dlaczego raczej? Choć "Moda na sukces" znika z anteny Jedynki, niewykluczone, że dalsze losy Forresterów pokaże inna stacja (obecnie w telewizji publicznej możemy oglądać odcinki, które w USA były emitowane w kwietniu 2011 roku).

Pewne jest natomiast, że już od środy, 10 grudnia, zamiast popularnej opery mydlanej będziemy mogli oglądać powtórki komediowej serii "Sąsiedzi".

MP

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Moda na sukces

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje