Reklama

The Bold and the Beautiful

Moda na sukces

Ocena
serialu
5,7
Przeciętny
Ocen: 547
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Moda na sukces": Nowa miłość okaże się błędem?

Gwiazda "Mody na sukces" jest od kilkunastu miesięcy szczęśliwie zakochana. A co na to jej fani i przyjaciele? Mają nadzieję, że jej wybranek rzeczywiście przeniósł swoje zainteresowania z młodszych dziewczyn na dojrzałe kobiety...

Niedziela, 11 listopada 2012 roku Do sądu w Los Angeles wpływa pozew rozwodowy Katherine Kelly Lang. Po 15 latach aktorka postanowiła odejść od swojego męża Alexa D’Andrea. Powód? Ten sam co zawsze. No prawie zawsze: różnice charakterów nie do pogodzenia. Lang zamilkła. Sprawę komentowała jedynie na swoim koncie na Twitterze.

Reklama

- Dziękuję za wasze wspierające, inspirujące wiadomości w ostatnim czasie. Zdecydowałam się na konieczne zmiany w swoim życiu i jestem szczęśliwa. Czuję, że żyję - napisała do swoich fanów dzień po złożeniu pozwu w sądzie.

Młodszy model?


Wpis na Twitterze aktorki promieniejącej szczęściem natychmiast wywołał falę spekulacji. Te nie znalazły żadnego potwierdzenia aż do września 2012 r., kiedy media podały informację o związku obecnie 52-letniej Katherine z 37-letnim trenerem i zawodnikiem triathlonowym Dominique’em Zoidą. Para przestała ukrywać swój związek, zaczęła pokazywać się razem na imprezach sportowych oraz wrzucać wspólne zdjęcia i czułe wiadomości na swoich kontach na Twitterze.

Wśród kolejnych fotek pary uwagę przykuła szczególnie jedna - przedstawiająca zakochanych w towarzystwie Ronna Mossa i jego żony na planie "Mody na sukces". Przypominamy: Moss pożegnał się z soap operą w sierpniu 2012 r. Pociągnęła ona za sobą natychmiast lawinę pytań: Jak długo trwa romans Lang i Zoidy? Czy Katherine dopuściła się zdrady, będąc jeszcze mężatką? Póki co, sama zainteresowana nie udzieliła odpowiedzi na nurtujące media pytania. Ale i te szybko zbladły w świetle "odkrycia" fanów aktorki, którzy zapragnęli dowiedzieć się, jak najwięcej o wybranku serca ich idolki. I dowiedzieli się...

Zła przeszłość

Okazało się, że kochanek Lang w 2011 r. został oskarżony o... pedofilię. Początkowo na informację zareagowano sceptycznie. Z biegiem czasu jednak została ona potwierdzona. Jeszcze kilka lat temu słynny trener triathlonowy w wolnym czasie przeglądał fotoblogi młodych dziewczyn, nawiązywał znajomość, a następnie proponował wspólny trening. A ten miał swój finał... w krzakach. Ile takich dziewczyn było? Nie wiadomo.

Na pewno znana jest historia czternastolatki, która stała się ofiarą Zoidy w jednym z kalifornijskich parków Chatsworth.

- W tym miejscu moja córka była molestowana. Zaprosił ją na wspólną grę i trening, a potem dobierał się do niej w krzakach. Pedofil dzwonił z jego numeru. Ona ma tylko 14 lat. Zapłacisz za to! - brzmiał wpis zrozpaczonej matki pod wiadomościami Zoidy na blogu jej córki.

Kobieta nie odpuściła. Złożyła zawiadomienie na policji, a Dominique został zatrzymany. Na krótko. Po wpłaceniu kaucji wyszedł na wolność. Lang i jej chłopak zamilkli. Jedyną, która zabrała głos w sprawie, była serialowa rywalka aktorki, koleżanka z planu, Hunter Tylo. Swoim wpisem na Twitterze potwierdziła krążące o Zoidzie plotki, a także odgryzła się Lang za komentarz, który ta poczyniła w 2009 roku na temat porywczego charakteru nowego męża Tylo, Gerssona Archili. "Wolę towarzystwo damskiego eksboksera niż mężczyzny, który kocha chorą miłością młode dziewczyny" - napisała wtedy.

Pełnia szczęścia

Katherine nie przejmuje się plotkami i cieszy się drugą młodością u boku ukochanego. - Mój miś jest taki przystojny. Jestem szczęściarą - pisze. Pozostaje wierzyć, że Zoida czuje to samo i docenił piękno kobiet dojrzałych...

MG

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katherine Kelly Lang | Moda na sukces

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje