The Bold and the Beautiful

Moda na sukces

Ocena
serialu
5,3
Przeciętny
Ocen: 389
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Moda na sukces": Niezniszczalna Stephanie

Stephanie Forrester latami znosiła znienawidzonych Loganów, skoki w bok Eryka, intrygi, knucia. I zawsze wygrywała! Niestety wszystko ma swój kres...

Czy to już koniec? Takie pytania zadawali sobie polscy fani "Mody na sukces", gdy kilka miesięcy temu Stephanie Forrester (Susan Flannery) usłyszała brutalną diagnozę - czwarte stadium raka płuc.

Mocne wyjście

Odcinki te nagrywano pod koniec 2010 r. Za oceanem ruszyła wtedy lawina spekulacji. Czy to oznacza, że bohaterka zostanie uśmiercona? Brad Bell, główny scenarzysta i producent wykonawczy, dodatkowo podgrzewał atmosferę.

- Nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć w tym biznesie - wyznał w wywiadzie dla "TV Guide".

Choroba Stephanie zbiegła się w czasie z pojawieniem się wątku bezdomnych, zamieszkujących najbiedniejszą dzielnicę Los Angeles i nowej bohaterki Dayzee (Kristolyn Lloyd). Za kulisami mówiło się, że Susan poprosiła producenta, by jej odejście było związane z mocnym, społecznie ważnym wątkiem, który zagwarantuje Flannery i Bradowi nagrodę Emmy.

Ponowny atakCo wydarzyło się później? Konsternacja i zaskoczenie. Na początku 2011 r. okazało się, że Stephanie wyzdrowiała. Spekulowano, że Flannery jednak się rozmyrozmyśliła (tak jak już to czyniła kilka razy w przeszłości) i jednak postanowiła pozostać w obsadzie. Sprawa przycichła na kilkanaście miesięcy. Kolejny zwrot nastąpił w sierpniu 2012 r., gdy Ronn Moss (Ridge) ogłosił, że nie dogadał się z producentami w sprawie przedłużenia kontraktu i po ponad ćwierć wieku postanowił rozstać się z "Modą...".

Reklama


To było katalizatorem dla Susan, która kilka dni później ogłosiła, że również odchodzi z serialu. Tym razem definitywnie i ostatecznie. Dotrzymała słowa. Zmieniono scenariusz i kilka tygodni później u granej przez nią bohaterki nastąpił nawrót nowotworu (patrz ramka z prawej). Ostatni raz na planie gwiazda pojawiła się 18 października.

Z tej okazji aktorzy i ekipa zorganizowali dla niej pożegnalną imprezę. Ostatni odcinek z udziałem Susan wyemitowano w USA pod koniec listopada 2012 r.

Szansa na powrót?Od tego czasu nie pojawiła się już w serialu. Udzieliła niewielu wywiadów. Niedawno zaczęto spekulować, czy w związku z niedawnymi powrotami do obsady np. Schae Harrison (Darla) jest szansa, że zrobi to też Flannery? Póki co jest to mało prawdopodobne. W tej chwili bohaterowie "Mody...", którzy chcą porozmawiać ze Stephanie, prowadzą monologi z... jej portretem, który po jej śmierci zawisł nad kominkiem w salonie posiadłości Forresterów...


mr

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje