Reklama

The Bold and the Beautiful

Moda na sukces

Ocena
serialu
5,7
Przeciętny
Ocen: 541
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Moda na sukces": Maya była kiedyś... facetem!

Za oceanem szok! W odcinkach "Mody..." obecnie emitowanych w USA okazało się, że jedna z bohaterek, Maya Avant, grana przez Karlę Mosley w przeszłości była... mężczyzną.


Reklama


Cała sytuacja jest o tyle zaskakująca, że informacja wyskoczyła jak diabeł z pudełka. Nic nie wskazywało na to, że postać w przeszłości mogła przejść taką przemianę. Dlaczego?

Bo z fabuły wynikało, że przed przyjazdem do Los Angeles, gdzie rozgrywa się akcja serialu, była bardzo biedna (skąd pieniądze na drogą operację?) i urodziła dziecko, które oddała do adopcji.

Złośliwi twierdzą, że ten zwrot akcji jest bardziej absurdalny i niewiarygodny, niż wszystkie "zmartwychwstania" Taylor (Hunter Tylo) razem wzięte. 

Odtwórczyni roli zdradziła, że nie przejmuje się krytyką i jest dumna, że serial porusza ważny w tej chwili na świecie temat osób transseksualnych.

- W pierwszej chwili na pewno byłam zaskoczona. Dziesięć czy dwadzieścia lat temu byłoby to nie do pomyślenia, żeby taki wątek pojawił się w soap operze - zdradziła i dodała, że ma nadzieję, iż rozgorzeje dyskusja na temat tolerancji i akceptacji.

mr

Dowiedz się więcej na temat: Moda na sukces

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje