Reklama

The Bold and the Beautiful

Moda na sukces

Ocena
serialu
5,7
Przeciętny
Ocen: 547
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Moda na sukces": Kto jest ojcem dziecka Amber?

Choć "Mody na sukces" nie ma już na naszych antenach, my donosimy wam co dzieje się za oceanem. Amber rodzi czarnoskórą dziewczynkę, co wywołuje pretensje i wściekłość Liama!

Po kłótni z Liamem i Hope, Amber nie wie, co zrobić, by odzyskać Spencera. Odwiedza ją Marcus Forrester, który wrócił z oddziału firmy w Paryżu. Dziewczyna nie wchodząc w szczegóły, dzieli się z nim swoimi obawami, czy Liam będzie chciał się opiekować dzieckiem.

Reklama

Marcus pociesza ją, że na pewno będzie dobrym ojcem. Przypomina jej też ich dawną wspólną noc i przyznaje, że mu ulżyło, gdy dowiedział się, że to Spencer, a nie on ma z nią dziecko. Gdy Amber zostaje sama, wpada w panikę: - Czy ojcem może być Marcus? Po poradzie Carla, który sfałszował dla niej wyniki badań na ojcostwo, umawia się znów z Forresterem i wyrywa mu kilka włosów.

Biegnie potem do kliniki, by potwierdzić przypuszczenia. W trakcie badań DNA odchodzą jej wody płodowe, a ona wciąż nie wie, z kim ma dziecko! Do szpitala przyjeżdża Liam, Tawny i Bill, któremu towarzyszy przyjaciel, biologiczny ojciec Marcusa - Justin. Amber panikuje na sali porodowej.

- Jak mogłam dać się wciągnąć w tę intrygę matki! - myśli głośno.

Gdy urodzi córeczkę, stanie przy niej Liam, któremu położna da przeciąć pępowinę. Zobaczy jednak, że dziewczynka jest Mulatką! W tym czasie do pokoju siłą przeciska się Carl, który wnosi wyniki badań - to Marcus jest ojcem. Liam jest wściekły, że Amber go w to wszystko wciągnęła i naraziła jego relację z Hope!

Natomiast zaskoczony Justin dzwoni do syna. Marcus przyjeżdża do szpitala i nie może uwierzyć w całą historię. Urzeka go jednak córeczka i to, że został tatusiem. Obiecuje, że będzie się nią opiekował, ale nie chce być z Amber.

- Nie wymagam tego od ciebie, ale i tak to najszczęśliwszy dzień w moim życiu - powie Moore.

Tymczasem Hope ma wątpliwości, jak wytrzyma to, że Liam będzie spędzał czas z dzieckiem i Amber. Natomiast jej były chłopak

- Olivier chce podjąć ostatnią próbę jej odzyskania. Wykorzystuje to, że Hope mu się zwierza i udając zaniepokojonego przyjaciela, zaprasza ją do domu za miastem. Tam wzmacnia jej obawy, stara się "zmiękczyć", by w końcu nie wytrzymać - klęka przed nią i prosi ją o rękę...

WSB

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Moda na sukces

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje