The Bold and the Beautiful

Moda na sukces

Ocena
serialu
5,6
Przeciętny
Ocen: 639
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Moda na sukces": Katherine Kelly Lang boleśnie poniżona!

Serialowa Brooke liczyła, że będzie mogła sprawdzić się w nowej roli i spełnić swoje marzenia. Postawiła wszystko na jedną kartę, wzięła urlop w serialu, przeprowadziła się do Europy i...

To miała być przygoda jej życia. Trzymiesięczny urlop od "Mody na sukces", wyjazd do ukochanych Włoch i udział w jednym z najpopularniejszych programów na świecie, czyli "Tańcu z gwiazdami". Niestety 53-letnią Katherine Kelly Lang spotkało bolesne rozczarowanie.

Wielkie nadzieje

Aktorka przeniosła się do Europy na cały czas trwania show.

- Nie chciałam powtórzyć błędu Ronna Mossa, który kilka lat temu też występował w tym programie. Żył na wariackich papierach. Co tydzień latał do Europy na treningi i występy, a potem wracał do Los Angeles na plan serialu - wspomina Katherine. Brad Bell, główny producent serialu, nie robił jej żadnych problemów.

Reklama

W serialu nieobecność Brooke wytłumaczono wyjazdem do jednego z europejskich oddziałów Forrester Creations. Katherine, pełna dobrych myśli rozpoczęła treningi. Jej występy nie przypadły jednak do gustu sędziom.

Czysta złośliwość

W którymś z odcinków doszło do skandalu.

- Chyba byłaś wczoraj na imprezie i nie miałaś czasu ćwiczyć - powiedział jeden z jurorów.

- Wygląda na to, że uczysz się kroków, jak dialogów do "Mody..." - wypalił drugi. Lang słuchała krytyki z coraz większym zdziwieniem. Gdy próbowała coś powiedzieć, sędziowie... zaczęli ją zagłuszać.

- Bez komentarza - aktorka w końcu ucięła dyskusję.

- Udział w tym tak zwanym show, czyli włoskim "Tańcu..." był jednym z największych błędów w mojej karierze - skomentowała później całe zajście na swoim facebookowym profilu. Wkrótce ruszyła z powrotem na plan "Mody..." do Los Angeles i... raczej w najbliższym czasie nie planuje kolejnych wyjazdów.

mr

Świat Seriali
Dowiedz się więcej na temat: Moda na sukces | Katherine Kelly Lang

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama