Moda na sukces The Bold and the Beautiful
Ocena
serialu
5,6
Przeciętny
Ocen: 664
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Moda na sukces": Jak zmienili się główni bohaterowie?

Jedna z najsłynniejszych oper mydlanych na świecie w tym roku obchodziła swoje 33 urodziny. Choć w Polsce zaprzestano emisji serialu w 2015 roku, to kolejne odcinki w Stanach Zjednoczonych nadal są produkowane. Do dziś powstało ich już 8318!

Polscy widzowie mogą obejrzeć powtórkowe odcinki na różnych portalach streamingowych, by przypomnieć sobie mocno zawiłe wątki rodziny Forresterów. Jak przez ponad trzy dekady zmienili się główni bohaterowie serialu? Niektórzy są nie do poznania!

"Bold & Beatiful", czyli dosłownie "Śmiali i Piękni" po raz pierwszy pojawił się na małych ekranach 23 marca 1987 w stacji telewizyjnej CBS. W Polsce serial miał swoją premierę dopiero 7 lat później - 5 września 1994 roku na antenie TVP 1. Emitowano go pod tytułem "Moda na sukces". Od tamtego czasu zaskarbił sobie spore grono widzów, którzy codziennie oglądali losy rodziny Forresterów. 

Reklama

Mimo to przez ostatnie lata oglądalność opery mydlanej nie była zbyt wysoka. W 2015 roku Telewizja Polska zrezygnowała z emisji serialu. Od tamtego czasu fani serialu mogą pooglądać odcinki w serwisie Player.pl. 

"Moda na sukces" może poszczycić się niebywałym osiągnięciem w polskiej telewizji. Nadal ma miano najdłużej emitowanego serialu w historii! 

Do tej pory ta opera mydlana jest szeroko komentowana wśród polskich widzów. Ze względu na swoją zagmatwaną fabułę, stała się ona obiektem żartów. Akcja "Mody na sukces" była mocno rozłożona w czasie, a jeden wątek był opowiadany przez kilka kolejnych odcinków. 

Między innymi dlatego niemal każdy w Polsce słyszał o tym serialu i wspomina go po latach z uśmiechem na twarzy. Jak wyglądają obecnie główni aktorzy opery mydlanej? Niektórzy zmienili się nie do poznania, inni znaleźli eliksir młodości. 

Katherine Kelly Lang (58 l.) "Brooke Logan"

Hunter Tylo (58 l.) - "Taylor Hayes"


John T McCook (76 l.) - "Eric Forrester"

Winsor Harmon (56 l.) - "Thorne Forrester"

Susan Flannery (80 l.) - "Stephanie Forrester"

Ronn Moss (68 l.) - "Ridge Forrester"

Autor: Ula Głowiś


RMF FM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy