The Bold and the Beautiful

Moda na sukces

Ocena
serialu
5,3
Przeciętny
Ocen: 389
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Moda na sukces": Gorzki smak zdrady

Za pocałunki ze Steffy Bill płaci wysoką cenę. Jego żona odkrywa romans i w ciężkim stanie ląduje w szpitalu. Do tego dochodzi do scysji pomiędzy Amber a Dayzee. Szykuje się kolejna ostra wojna o faceta?


Reklama


Taylor, podczas rozmowy ze Steffy, uświadamia sobie, że jej córkę i Billa może coś łączyć. Ostrzega ją, żeby nie angażowała się w relacje z mężczyzną. Po pierwsze dlatego, że jest żonaty, a po drugie ze względu na historię jego relacji z innymi kobietami. Jej argumenty nie docierają jednak do Steffy.

- Pomyśl o Katie, jego żonie - Taylor nie odpuszcza, ale córka wciąż jest nieprzejednana.

Twierdzi, że Spencer nie kocha siostry Brooke i prędzej czy później od niej odejdzie. Tymczasem Bill uświadamia sobie, że romans ze Steffy był błędem. Postanawia bardziej zaangażować się w ratowanie związku. Proponuje Katie, żeby odnowili przyrzeczenie małżeńskie, a piękna brunetka zgadza się z radością. Niebawem odbywa się ceremonia.

- Nasze nowe życie zaczyna się dziś wieczorem - wzruszona Katie mówi Billowi podczas składania przysięgi.

Jednak niespodziewanie czar szybko pryska. Dochodzi do kolejnych nieporozumień pomiędzy małżonkami. Tymczasem Bill postanawia spotkać się ze Steffy. Od progu dziewczyna rzuca mu się na szyję i proponuje, żeby udali się do sypialni. Spencer odmawia. Informuje ją, że muszą poważnie porozmawiać.

- Odszedłeś wczoraj od Katie? - pyta Steffy, a mężczyzna, wbrew jej oczekiwaniom, stanowczo zaprzecza.

Nagle pojawia się Taylor. Widzi na palcu Billa obrączkę i... wpada w szał.

- Wasz romans musi się skończyć! - krzyczy. Córka prosi, żeby natychmiast się uspokoiła.

- Nie możesz mi mówić, z kim mam się spotykać, a z kim nie - zauważa, ale matka nie zamierza tak tego zostawić. Wkrótce wieści o romansie dochodzą do Katie, która jest w szoku. Nie wierzy, że mąż mógłby jej coś takiego zrobić.

Postanawia się z nim skonfrontować. W trakcie rozmowy powoli dochodzi do niej, że rzeczywiście została zdradzona. Nagle traci przytomność i osuwa się na ziemię. Przerażony Spencer dzwoni po karetkę, która zawozi Katie do szpitala. Jej stan jest bardzo poważny. Do Billa dochodzi, że nie wyobraża sobie, iż mógłby ją stracić.

Tymczasem syn Spencera spędza upojne chwile z Hope. Nareszcie, po tym jak okazało się, że Amber urodziła dziecko Marcusa, a nie Liama, mogą być szczęśliwi.

Nie oznacza to jednak, że Amber przestała prowadzić gierki. Tym razem próbuje zatruć życie Dayzee, ukochanej Marcusa. Odgraża się, że w każdej chwili może odbić jej faceta.

Czy spełni obietnice? Wszak jest majętny, ona zaś pragnie głównie pieniędzy.

MR

Dowiedz się więcej na temat: Moda na sukces

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje