Reklama

The Bold and the Beautiful

Moda na sukces

Ocena
serialu
5,7
Przeciętny
Ocen: 537
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Moda na sukces": Co w odcinkach, których nie zobaczymy?

Jak potoczą się losy Billa, Katie i... Steffy? Kto obejmie władzę w firmie Forresterów? I jak zakończy się lot Brooke i Thomasa? Koniecznie przeczytajcie!

"Moda..." nie zniknie z ekranów?

Czy "Moda na sukces" zupełnie zniknie z naszego kraju? Jest nadzieja na to, że nie:

Reklama

 - Mamy kilka ofert dotyczących emisji "Mody na sukces" w Polsce i jesteśmy obecnie w trakcie oceny tego, która z nich będzie najlepsza w dłuższej perspektywie. Oferty te obejmują wszystkie środki rozpowszechniania serialu na terytorium kraju. Planujemy, że fani w Polsce serial będą mogli ponownie oglądać na początku 2015 roku - powiedziała portalowi Wirtualnemedia.pl osoba z produkcji serialu.

Ponoć serial może zostać kupiony przez konkurencyjną stację telewizyjną  lub trafić do serwisu wideo na żądanie.

W USA ma się dobrze

Serial produkowany jest od ponad 27 lat przez stację CBS. Sprzedano go do ponad 100 krajów świata!

Za oceanem "Moda na sukces" cały czas utrzymuje oglądalność rzędu kilku milionów widzów (w listopadzie było to 3,6 mln) i jest drugą po "Żarze młodości" najpopularniejszą telenowelą codzienną.

Ciąg dalszy w TVP nie nastąpi, więc...

Specjalnie dla was zrelacjonujemy, co dzieje się w odcinkach 6048. do 6053. Nie będą to jednak streszczenia całości, wybierzemy jedynie najciekawsze wątki. 

W co gra Bill?

Steffy (Jacqueline MacInnes Wood) nie daje za wygraną i nie chce się pogodzić z tym, że Bill (Don Diamont) jest nieczuły na jej wdzięki. Stawia więc wszystko na jedną kartę i gdy są sami w biurze, rzuca się na niego namiętnie... Bill jednak stanowczo odtrąca ją, przypominając, że jest żonaty z Katie (Heather Tom). 

- Ona cię kontroluje, choć wie, że jesteś władczym i silnym draniem! - wykrzyczy mu w twarz Steffy.

- Ale właśnie to mnie w tobie kręci! - wyszepcze potulnie, by znów przybliżyć się do Billa. Wręczy mu też słuchawkę, by poinformował Katie, że to już koniec ich małżeństwa.

Logan odbiera telefon i ku ogromnemu zaskoczeniu Steffy słyszy od Billa, że chce z nią pójść na terapię małżeńską... To jednak nie koniec. Parę dni później Bill i Katie są u psychologa, a Spencer ją oskarża o rozpad małżeństwa!

To jest już za dużo dla Logan i później, przy Taylor (Hunter Tylo) wypomina mężowi, że to on jest niepoczytalny, bo planował zabójstwo Amber (Adrienne Frantz)! Kłótnię przerywa jednak inna wstrząsająca informacja...

Katastrofa na morzu

Ale od początku. Na zebraniu u Ridge’a (Ronn Moss), Thomas (Adam Gregory) zostaje ogłoszony współwłaścicielem firmy. Co więcej, Ridge przywraca finansowanie kolekcji pomysłu syna - Taboo i oddaje do dyspozycji jemu oraz Brooke (Katherine Kelly Lang) swój odrzutowiec, by promowali firmę w Sydney. Wyruszają w podróż, gdy nad Australię nadchodzi tajfun...

Gdy zbliżają się do celu, samolotem nagle wstrząsają turbulencje. Brooke jest przerażona, a Thomas stara się ustalić, czy coś im grozi. Jednak burza uszkodziła telefon... Zaraz potem odrzutowiec zaczyna pikować wprost do oceanu! Pasażerom po katastrofie udaje się wydostać, ale muszą walczyć o przeżycie.

Fale spychają ich na piaszczysty brzeg wyspy, a gdy się obudzą, wokół nich będzie tylko niezamieszkana głusza. Niedługo po tym wieść o katastrofie dojdzie do Taylor...

WBS

Dowiedz się więcej na temat: Moda na sukces

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje