Reklama

The Bold and the Beautiful

Moda na sukces

Ocena
serialu
5,7
Przeciętny
Ocen: 603
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Moda na sukces": Co się stało z serialowym Forresterem

O "Modzie na sukces" słyszał chyba każdy. Cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Przez wiele lat jednym z głównych wątków był związek Ridge’a oraz Brooke. Gdy Ronn Moss zdecydował się odejść z serialu, fani nie kryli swojego niezadowolenia. Co aktor robi teraz?

Ronn Moss pożegnał się z serialem w 2012 roku. Aktor był w obsadzie od samego początku, czyli od 1987 roku. Już od pierwszego odcinka stał się ulubieńcem widzów i faworytem fanek.  

Reklama

Oficjalnie odszedł z serialu z powodów finansowych. Moss i producenci nie mogli dojść do porozumienia w sprawie kontraktu. Wiele wskazuje jednak, że na jego decyzję złożyło się wiele rzeczy. Aktor miał już dość grania jednej postaci oraz absurdalnych wątków, z których słynie serial. 

"Byłem związany z jedną postacią przez ponad ćwierć wieku. To szmat czasu. W tej chwili chcę próbować nowych rzeczy i rozwijać się" - wyznał w jednym z wywiadów. Moss rzadko rozmawia z mediami, nie pojawia się także na imprezach związanych z serialem. W wywiadach wspominał, że nie podobała mu się decyzja dotycząca obsadzenia Thorstena Kaye’a w roli Ridge’a oraz, że w ogóle nie tęskni za "Modą na sukces". O kulisach pracy przy serialu też nie wypowiada się pochlebnie: "Trzeba było mieć sporo dystansu i często się śmiać, żeby móc wytrzymać na planie" - mówi.

Dzisiaj aktor prawie w ogóle nie pojawia się na ekranach telewizorów. Czasami można go jednak zobaczyć w niezależnych projektach. I nic nie wskazuje na to, żeby wrócił do dużych komercyjnych produkcji telewizyjnych. Jego decyzję o odejściu z kultowego serialu wspierała żona, Devin DeVasquez. "Ronn może teraz swobodnie latać, odwiedzać was, tańczyć, śpiewać i pokazać, kim naprawdę jest. Myślę, że zakochacie się w nim na nowo, tak jak ja" - przekonywała fanów Mossa, że wreszcie będą mogli go poznać od jego prawdziwej strony. 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje