Reklama

The Bold and the Beautiful

Moda na sukces

Ocena
serialu
5,7
Przeciętny
Ocen: 541
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Moda na sukces": Ciacha w natarciu

Ostatnio obsada „Mody na sukces” powiększyła się o kolejnych bohaterów.


Reklama

29 czerwca, po 13 latach nieobecności, do L. A. powrócił Zende Forrester - adoptowany syn Kristen (Tracy Melchior) i Antonia (Paulo Benedeti). Chłopak przyjechał do miasta na zaproszenie Ridge’a (Thorsten Kaye) oraz Pam (Alley Mills), którzy załatwią mu staż w Forrester Creations, chcąc, by Zende nauczył się pracy w rodzinnym imperium. Starają się również, by na początku nikt w firmie nie dowiedział się o łączących ich więzach krwi.

W rolę młodego Forrestera wciela się 24-letni Rome Flynn. Będzie to pierwszy większy projekt aktora, który dopiero nabiera wiatru w żagle. Do tej pory pojawił się jedynie raz na ekranie: w telewizyjnym filmie VH1 "Drumline". Kariera więc przed nim. Czy pomoże mu udział w hitowej soap operze?

Niespełna miesiąc po pojawieniu się Zende (dokładnie 24 lipca), do L.A. powrócił inny wnuk Erica (John McCook) - Thomas. Nie oznacza to jednak, że na ekranie zobaczymy ponownie Adama Gregory’ego, który regularnie grał rolę syna Taylor (Hunter Tylo) i Ridge’a przez trzy lata (2010- 2013 r.). Ostatni raz fani widzieli Gregory’ego w "Modzie..." w 2014 r., kiedy to wpadł z gościnną wizytą.

Wówczas jego kontrakt dobiegł końca. Adam, owszem, liczył na przedłużenie go albo chociaż gościnne występy, ale usłyszał: - Thomasa nie będzie w scenariuszu.

Rok później okazuje się, że miejsce dla bohatera znalazło się, ale, niestety, nie dla aktora. Miejsce Adama zajął 24-letni Pierson Fodé, znany amerykańskiej widowni z występów w filmach telewizyjnych oraz serialach młodzieżowych. Jak zapowiada producent soap opery, przygotowano dla Forrestera miłosny wątek. Fani już obstawiają, że Thomas zostanie uwikłany w rywalizację z Ridge’em o serce Caroline (Linsey Godfrey). Ich słowa miałby potwierdzać fakt, że na castingu Pierson zagrał scenkę z Linsey.

- To słodka dziewczyna. Już od pierwszego momentu coś zaskoczyło i połączyła nas chemia - skomentował Pierson i dodał: - Dziękuję, Adamie Gregory, za wspaniałą kreację. To zaszczyt zająć Twoje miejsce!

Dowiedz się więcej na temat: Moda na sukces

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje