Reklama

The Bold and the Beautiful

Moda na sukces

Ocena
serialu
5,7
Przeciętny
Ocen: 545
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Doradzi i upichci

Polscy widzowie dobrze pamiętają Seana Kanana z roli Deacona w "Modzie na sukces". Dziś aktor wciąż gra i... pisze książki.

- Uwielbiam gotować dla przyjaciół. Od lat wielu z nich radziło mi, żebym otworzył restaurację - zdradził 45-letni Sean Kanan, który do dziś nie otworzył lokalu, ale postanowił inaczej wykorzystać swe kulinarne zamiłowanie.

Reklama

- Stworzyłem poradnik dla mężczyzn, w którym prezentuję wiele przepisów na pyszne dania - ujawnił krótko po premierze swojej najnowszej książki, mającej miejsce w Stanach kilka tygodni temu (na razie nie wiadomo, czy pozycja ukaże się w Polsce). - Nie jest to jednak klasyczna książka kucharska. To również przewodnik psychologiczny dla mężczyzn, z którego mogą się dowiedzieć, jak stać się prawdziwym dżentelmenem - kończy.

Ekspert

Aktor radzi w nim, co np. każda kobieta chciałaby, żeby wiedział jej mężczyzna, albo jak prawidłowo uczestniczyć w "sextingu", czyli flirtowaniu przy pomocy wymiany maili czy SMSów. W tej chwili, w przerwach między spotkaniami promującymi książki, urodzony w Cleveland Kanan pojawia się na planie soapopery "Żar młodości", z którą jest związany od połowy 2009 roku.

MIR

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Moda na sukces

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje