Moda na sukces The Bold and the Beautiful
Ocena
serialu
5,6
Przeciętny
Ocen: 663
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Denise Richards i Charlie Sheen: To małżeństwo zniszczyło jej karierę?

Pierwszy raz spotkali się na planie filmowym w 1993 roku, później w 2000. On miał łatkę naczelnego bad boya Hollywood, ona zaliczana była do grona najpiękniejszych aktorek świata. Dwa lata po drugim spotkaniu Denise Richards i Charlie Sheen obiecali sobie miłość i wierność. Małżeństwo ze skandalistą nie zakończyło się dla niej dobrze. Wiele osób uważa, że początek ich miłości, był końcem jej kariery.

Karierę rozpoczęła w 1986 roku, występem w teledysku grupy the Dobule. W kolejnych latach Denise Richards pojawiała się gościnnie w serialach telewizyjnych i małych rolach w kinie. Zagrała między innymi w "Świecie według Bundych", "Beverly Hills 90210" i "Seinfeldzie". Na planie filmu "W krzywym zwierciadle: Strzelając śmiechem" poznała Charliego Sheena, swojego późniejszego męża.

W 1997 roku zagrała w filmie "Dzikie żądze". Krytycy byli zachwyceni jej nowym poważnym oraz tajemniczym wcieleniem. Scena erotyczna między nią, Nave Campbell i Mattem Dillonem do dziś widnieje na listach jednej z najbardziej seksownych w historii kina. Popularność aktorki rosła z dnia na dzień. 

Reklama

Nic dziwnego, że otrzymała propozycję zagrania dziewczyny Bonda. Richards nie wcieliła się w doktor Christmas Jones. Aktorka w wywiadach zaznaczała, że jej postać znacząco różni się od poprzednich dziewczyn Bonda - jest nie tylko piękna i wysportowana, ale także inteligentna i złożona. Niestety, ta rola nie przypadła krytykom do gustu, a aktorka została nagrodzona Złotą Maliną.

Aktorka wróciła na pierwsze strony gazet za sprawą romansu oraz późniejszego małżeństwa z Charliem Sheenem. Para zaręczyła się w 2001 roku, wzięła ślub rok później. Początkowo wszystko układało się dobrze. "Wiele osób ma wrażenie, że jestem szalona, ale Charlie był trzeźwy, kiedy się pobieraliśmy. Nie byliśmy tą swingującą parą, za którą nas brano" - mówiła Richards w jednym z wywiadów. 

***Zobacz także***

Aktorska para zagrała razem w kilku projektach. W 2004 roku na świat przyszła pierwsza córka Richards i Sheena. Rok później aktorka złożyła papiery rozwodowe. Była wtedy w szóstym miesiącu ciąży. Jako powód Richards podała zachowanie Sheena, który groził jej oraz nadużywał alkoholu i narkotyków. Wniosła również o pełne prawo do opieki nad dziećmi. 

Po narodzinach drugiej córki para na chwilę się pogodziła. Jednak szybko zaczęli skakać sobie do gardeł i przerzucać się w mediach kolejnymi oskarżeniami. Oficjalnie ich małżeństwo zakończyło się w 2006 roku. W czasie prywatnych problemów aktorka mało pojawiała się na ekranie. O kolejnych rozwodowych skandalach było głośniej niż o jej rolach.

W 2012 roku para została przyłapana na wspólnych wakacjach. Zaczęto plotkować, że byli małżonkowie znowu zapałali do siebie uczuciem. Richards zaprzeczyła tym informacjom. W jednym z wywiadów przyznała, że są dla siebie bardziej jak rodzeństwo albo bardzo dobrzy przyjaciele. Denise Richards wróciła na plan filmowy. Od kilku lat gra w kilku produkcjach rocznie. Nie są to jednak ambitne role. Większość z nich przechodzi bez echa. 

Chociaż wydawało się, że aktorka wreszcie pogodziła się z byłym mężem, to w 2015 roku Sheen rozpoczął wojnę na nowo. Aktor zaczął publicznie wyzywać swoją byłą żonę. Richards nie dała się jednak wciągnąć na nowo w jego gierki i postanowiła zachować milczenie. W tym samym roku Sheen przyznał w mediach, że jest nosicielem wirusa HIV. Dodał, że wie o diagnozie od kilku lat i nie radził sobie z tym najlepiej. 

W trudnych chwilach wspierała go była żona. Richards nawet przeprowadziła się bliżej byłego męża. Jednak w jednym z wywiadów przyznała, że mieszkanie tak blisko Sheena nie zawsze jest łatwe. Odrzuciła na bok wszystkie animozje i postanowiła mu pomóc. "Ale zawsze, gdy coś się działo w domu lub z nim, wiedział, że może zadzwonić do mnie o 2 nad ranem i będę tam - bez względu na wszystko" - tłumaczyła swoją decyzję. 

***Zobacz także***

Zgoda między aktorami nie trwała zbyt długo. W 2016 roku Richards wniosła do sądu kolejne pismo. Twierdziła, że aktor nie płaci alimentów oraz miał zawieść zaufanie dzieci, dając im, a potem odbierając dom. Co więcej Sheen miał być agresywny i wulgarny w stosunku do własnych córek. Denise Richards przywoływała zasłyszaną rozmowę aktora z 10-letnią Lolą, podczas której miał ją nazwać "je***ą brudną dziwką"! "Zabiję ciebie i zabiję twoją mamę" - krzyczał ponoć aktor. Sheen wysyłał też wulgarne SMS-y. 

Aktor przyznał się do wysyłania tych wiadomości. Bronił się mówiąc, że był przekonany, że z telefonów córek pisze do niego sama Denise. Dodał, ze przez 9 lat dał byłej partnerce prawie 20 milionów dolarów, w tym 660 tysięcy rocznie nieopodatkowanych alimentów na dzieci. Media nie nadążały za zmianami nastrojów wśród pary. Pod koniec 2017 roku aktorka opublikowała na Instagramie ich wspólne zdjęcie. "Mieliśmy kolorowy rok... koniec końców nadal jesteśmy rodziną" - napisała pod postem. 

Rok później gwiazda poślubiła Aarona Phypersa. Na uroczystość zaprosiła byłego męża. W reality-show "The Real Housewives of Beverly Hills" przyznała, że mógłby nawet przyjść z prostytutką, bo nie za wiele ją to obchodzi. Chciała jednak, by przyszedł ze względu na ich córki. Aktor nie skorzystał z zaproszenia. Życzył im szczęścia przez jedną z gazet. Po ślubie zapanował względny spokój, który ponownie nie trwał zbyt długo. W 2019 roku to aktor zaatakował byłą partnerkę. Twierdził, że jej kłamstwa wyjdą na jaw i zachowuje się tchórzliwie. 

Richards odpowiedziała na jego oskarżenia w programie "The Real Housewives of Beverly Hills". Ze spokojem stwierdziła, że rzucał do niej gorszymi przezwiskami. "Jeśli nie chce płacić alimentów, to jego sprawa. Ale byłoby miło gdyby nie wyzywał mnie publicznie i żeby dziewczynki nie musiały tego słychać" - wyznała w jednym z odcinków programu. "Jest wiele rzeczy, których dzieci nie wiedzą o swoim ojcu i chcę, żeby tak zostało". Była dziewczyna Bonda długo skrywała przed nimi problemy ojca. Nie chciała by jego skandale odbijały się na dziewczynkach. Wystarczyło jej, że związek i burzliwy rozwód z aktorem odbił się na jej karierze. 

Dziś Richards grywa w serialach, jednak trudno powiedzieć, by wróciła na szczyt. W latach 2019-2020 oglądaliśmy ją w "Modzie na sukces" i "Papaer Empire", wystąpiła także w kilku filmach klasy B. Obecnie występuje w "Glow & Darkness".

Częściej niż o rolach aktorki możemy jednak usłyszeć o... zabiegach chirurgii plastycznej, którym poddała się aktorka. 49-letnia dziś Richards jest posądzana o uzależnienie od botoksu, sama jednak nie przyznaje się do regularnego korzystania ze skalpela:

"Zrobiłam sobie tylko piersi. W tej kwestii jestem całkowicie szczera i otwarta. Wciąż mam ten sam nos i usta. Nie stosuję botoksu ani wypełniaczy" - zapewniła aktorka w jednym z wywiadów.swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy