Reklama

The Bold and the Beautiful

Moda na sukces

Ocena
serialu
5,7
Przeciętny
Ocen: 545
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czule i romantycznie

– Ten dzień był magiczny i pełen miłości – mówi Don Diamont, gwiazdor „Mody na sukces”, który podzielił się z nami wspomnieniami ze swojego ślubu. Jego serialowy bohater także powie sakramentalne „tak”.

- Czuliśmy się małżeństwem w każdym dniu naszego związku. Jednak, gdy dzieci dorosły, uświadomiły nam potrzebę wzięcia ślubu w bardzo uroczysty sposób - mówi Don Diamont, czyli Bill Spencer z "Mody na sukces".

Reklama

Ze swoją wybranką serca - Cindy Ambuehl mają bliźniaki Antona i Davisa, ale Don ma aż 4 synów z poprzedniego małżeństwa - Laurena, Alexandra, Sashę i Lukę. Dlatego ich ślub w czerwcu tego roku miał szczególną i bardzo rodzinną atmosferę.

- Chciałem spełnić marzenie Cindy, by tę najpiękniejszą wspólną chwilę przeżyć w Europie - wspomina Don.

Para postanowiła bowiem urządzić ślub w malowniczym, średniowiecznym zameczku w Eze na Lazurowym Wybrzeżu. W uroczystości, poza najbliższą rodziną uczestniczyli także przyjaciele z "Mody na sukces" - Jacqueline McInnes Wood (Steffy), Hunter Tylo (Taylor) i Kimberly Matula (Hope).

Podróż przedślubna


Co ciekawe jednak, zanim para powiedziała sobie "tak", na tyle nie mogła doczekać się miesiąca miodowego, że wybrała się na niego z synami... przed ślubem. Nie było przez to mniej romantycznie, gdyż spędzili go w najbardziej urokliwych miastach Włoch - Rzymie i Wenecji.

- To moje ulubione miejsca i nie wyobrażałem sobie, by nie pokazać tych pięknych zakątków także moim ukochanym - Cindy i dzieciom - mówi z rozrzewnieniem Don Diamont.

WBS

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Moda na sukces | Don Diamont | Cindy Ambuehl | seriale | ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje