Moda na sukces The Bold and the Beautiful

Ocena
serialu
5,6
Przeciętny
Ocen: 639
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Burzliwe romanse Katherine Kelly Lang

​Katherine Kelly Lang jest najbardziej rozpoznawalną twarzą "Mody na sukces". Aktorka gra w amerykańskiej operze mydlanej od samego początku, czyli od 1987 roku.

Rolę Brooke Logan przyjęła mając 26 lat. Jest jedną z nielicznych osób z oryginalnej obsady, która postanowiła kontynuować swoją przygodę z serialem CBS - pojawi się bowiem w kolejnych dwóch seriach, których emisję w USA zaplanowano na 2021 i 2022 rok.

Lang nigdy nie żałowała swojej decyzji. Co prawda pojawiła się jeszcze w kilku innych produkcjach (jak np. "Stan the Man" czy "Diabolika") jednak nierozerwalnie kojarzona jest z postacią Brooke.

Pytana w wywiadach o to, czy sądziła, że "Moda na sukces" będzie międzynarodowym hitem stwierdziła: "W tym czasie nikt nie przewidywał ani tak wielkiego sukcesu, ani tego, że "Modę na sukces" będziemy realizować tyle lat! Nikt także nie przewidywał w jakim kierunku rozwinie się moja rola i co przydarzy się Brooke. Moim zdaniem Brooke jest tym bardziej interesująca, w im większe tarapaty wpada. Kiedy jest szczęśliwa nie jest tak intrygująca".

Reklama

W wywiadzie dla "Świata Seriali" aktorka z nostalgią wspomina współpracę z serialową Stephanie, czyli Susan Flannery.

"Miałyśmy razem mnóstwo scen i łączyła nas wyjątkowa relacja. Nasze bohaterki ciągle się kłóciły, walczyły. Ona dusiła mnie kablem od telefonu, a ja spychałam ją ze schodów. Bywało naprawdę dziko".

Z sympatią mówi również o koledze z planu Johnie McCooku.

"(...) W tej chwili już tylko ja i John McCook, czyli serialowy Eryk, jesteśmy tak długo. Mimo to wciąż dobrze pamiętam swoje początki, pierwszy dzień na planie. Wszystko wydawało mi się nierealne. Modliliśmy się, by choć przez kilka miesięcy serial utrzymał się na antenie. Potem minął rok, później kolejny i następny...".

***Zobacz także***

Uwagę mediów oprócz losów Brooke przyciąga również burzliwe życie prywatne Katherine Kelly Lang. Aktorka ma za sobą dwa nieudane małżeństwa; jest matką trójki dzieci. Wydaje się, że szczęście odnalazła u boku nowego partnera. To trener Dominique Zoida (uprawia triathlon).

Niestety, jak się okazało, i on ma burzliwą przeszłość. Zoida i Lang są razem od 2012 roku - w tym samym czasie mężczyzna został oskarżony o pedofilię.

Podobno miał oglądać zdjęcia nastolatek w sieci i kontaktować się z nimi, aby umówić się na spotkanie. Jedna z matek złożyła zawiadomienie na policję. Zoidę aresztowano, jednak po krótkim czasie spędzonym w więzieniu, mężczyzna wyszedł na wolność po wpłaceniu kaucji.

Aktorka nie skomentowała nigdy doniesień o kryminalnej przeszłości swojego o 15 lat młodszego ukochanego, choć media co jakiś czas przypominają jego kryminalną przeszłość.

Lang często zamieszcza zdjęcia z Zoidą na Instagramie i wydaje się, że jest bardzo szczęśliwa.

W lipcu 2021 roku będzie obchodzić 60. urodziny.

***Zobacz także***

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy