Reklama

Misja Afganistan

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 354
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Misja: Zgarnij nagrody

ŚwiatSeriali.pl zaprasza was do udziału w konkursie związanym z serialem "Misja Afganistan".

"Misja Afganistan" to pierwsza polska produkcja fabularna o żołnierzach w Afganistanie. Producentem serialu jest CANAL+. Scenarzystów zainspirowały prawdziwe wydarzenia i historie, które poznali w trakcie licznych rozmów z uczestnikami misji - wojskowymi i cywilami, a także z  rodzinami żołnierzy. W efekcie tych spotkań powstała opowieść, która przedstawia pół roku z życia polskiego kontyngentu na misji. To historia ludzi o różnych przekonaniach, wartościach i doświadczeniach, których połączył Afganistan.

Reklama

W rolach głównych w serialu możemy oglądać Pawła Małaszyńskiego, Ilonę Ostrowską, Tomasza Schuchardta, Eryka Lubosa, Piotra Roguckiego, Mikołaja Krawczyka, Sebastiana Fabijańskiego, Marcina Piętowskiego i Dawida Zawadzkiego.
Aby stanąć w szranki w walce o nagrody z serialu "Misja Afganistan" musicie wykonać trzy zadanie, które dla was przygotowaliśmy i zapoznać się z regulaminem konkursu.

Nagrodami w naszym konkursie jest 10 zestawów gadżetów związanych z serialem "Misja Afganistan":
5 zestawów, w których skład wchodzą pendrive, brelok w kształcie łuski, koszulka i plakat serialu.
5 zestawów, w których skład wchodzą plecak, brelok w kształcie łuski, koszulka i plakat serialu.

Zadania:  


1) Odpowiedz na pytanie: Żołnierze której brygady WP wzięli udział w realizacji serialu "Misja Afganistan" jako konsultanci i statyści?
Podpowiedź: Nazwa tej brygady znajduje się w jednej z galerii zdjęć do serialu "Misja Afganistan" na stronie: http://www.swiatseriali.pl/seriale/misja-afganistan-923

2) W galerii zdjęć znajdującej się pod adresem: http://film.interia.pl/galerie/fotosy/misja-afganistan-pierwszy-taki-serial/zdjecie/duze,1700911,1,326 odszukaj zdjęcie przedstawiające scenę pożegnania jednego z żołnierzy z rodziną i odeślij nam link prowadzący do tego zdjęcia.  

3) Wyobraź sobie, że najbliższa Ci osoba jest właśnie na misji w Afganistanie. Zbliżają się Święta, które spędzicie osobno. Napisz do tej osoby krótki list.

Zapoznaj się także z regulaminem konkursu!

Odpowiedzi (wraz z zdanymi osobowymi: imię, nazwisko, adres i miejsce zamieszkania, email kontaktowy) wyślij do Redakcji na adres: konkurs@swiatseriali.pl. I pamiętajcie, że w konkursie samodzielnie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie.

Osoby niepełnoletnie, jednak wyłącznie takie, które ukończyły 13 lat, mogą brać udział w konkursie za zgodą swoich rodziców lub opiekunów prawnych, którzy odbierają nagrody w ich imieniu.

Serial "Misja Afganistan" możecie oglądać w każdą niedzielę o 22:00 na antenie CANAL+. Nasz konkurs trwa do do dnia 28.11.2012 r. do godziny 23:59:59.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: konkurs | Misja Afganistan | seriale | Canal+

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje